• emeğine sağlık. kayıplara karışan cenabettincerrah'tan sonra iyi ki tevfikken güzel ve akılcı analizleri ile futbol konusuna yeni bir soluk getiriyor.
  • yarın gel fenerbahçe'de başla.

işin şakası bir yana, bunları yalayıp yutmuş bir ersun yanal, manu'daki jose mourinho emin ol herşeyi uygulamıştır. ancak kadro mühendisliği en önemli konu. kadroda aksayan 1 oyuncu bile tüm sistemi mahvedebilir.

başlık açan yazara bilgilendirme için teşekkürler.
  • kitap gibi entry. bununla sen yüksek lisans yapmış ve makale yazmış sayılırsın. seminerler verip türk teknik adamlarının gelişmesine katkıda bulunursun. tv spor programlarında lambur lumbur konuşmalar yerine bunları dinleriz. teknik adamlara danışmanlık yaparsın.

belki de dediklerimin hepsini yapmışsındır. emek harcayana allah sağlıklı uzun ömürler versin ki böyle çalışmalar çoğalsın.
  • 21.yüzyılın başından başlayıp 2020'ye uzanan bir futbol tarihi, görseller ile desteklenerek anlatılmış.

futbol ile ilgili sözlükte şimdiye kadar okuduğum en bilgilendirici,detaylı ve emek harcanmış; kutsal bilgi kaynağına yakışan entry.
  • enfes bir içerik. 2 saate yaya yaya, transfermarkt'tan bahsi geçen hocaların puan ortalamasına ve sonraki kariyerlerine bakarak okudum. saygı duyuyorum yazar arkadaşa, bugünümü anlamlı bir yazı okuyarak doldurmamı sağladığı için...
  • klasik bir (bkz: tevfikken) entrysi. attım fava dersten sonra okurum.
  • mükemmel bir konu olmuş elinize sağlık efendim.
  • doktora tezi gibi...tebrikler...okunacak...
  • bu entry şimdilik burada dursun. arkadaşımızın yazdığı entry okunduktan sonra yorum eklenecektir.
hesabın var mı? giriş yap