*

• insanlar konusa konusa hayvanlar koklasa koklasa, yani nedir? (bkz: irc) (bkz: icq) (bkz: sozlukte mesaj yollamak) (bkz: sozluksel iletisim)
  • turk erkegi bayanlarla tani$mak ister. erkekler kadar istekli olmamakla beraber turk hatunu da olaya olumlu bakmaktadir, aradaki tek fark, erkek her bayanla tani$mak ister, hatun sadece belli özelliklere sahip erkekle tani$mak ister
  • (bkz: icq)dan kacarsiniz, gelir sizi aol instant messenger'da bulur, orda olmaz microsoft networkingden gelir. olmadi e-mail atar. yoktur kurtulu$u.
  • nasil birsey oldugunu merak edip gooey'i install etmiştim. sonra kalabalık olduğunu görüp www.icq.com'a girdim. yaklasik 30 kisi vardi ama sadece 3 turk muhabbet ediyordu.
    (bkz: turksun dimi)
  • turk genci yerli yabanci, dunyanin butun kadinlarini tanimak, degisik kulturler bilmek, degisik tatlara bakmak ister, bir ulysses misali, hayat boyu arar durur ve hic bir zaman bulamaz
  • tanısmak isteyen türk genci erkek arkadasınızsa ve netten birileriyle bu eylemi gerceklestirdigini yada gerceklestirecegini anladıysanız durum gayet sinir bozucu olabiliyor..hatta erkek arkadas kelime toplulugundan erkek kelimesini direk saf dısı bırakıp kendisini sadece arkadas katagorisine indirebiliyorsunuz...
  • turk genci icin yasam zaten bir arayistan ibarettir.
    o yuzden turk genci hep arar, hep tanismak ister.
  • spedia ayagına, "ya allahın american serverı kımse takılmaz nasılsa" dıye dushunup, yanılıp yunulup american singles.com a uye olduktan sonra, mın 20 yurdum erkegınden "tanıshmak ısterım ınce ınce" sheklınde maıl aldım oha dedım
  • bu konu ile alakalı bir anım var... örnek olması açısından anlatmak istedim...

şirkette download için kullandığımız mldonkey'in client name'ini "panter emel" yaptığım için zilyon kişiden, "merhaba emel hanım" tarzı mesaj aldım... bu olayın üstüne tanımam artık, koskoca internet'in icq'su bitti, irc'si bitti bilmemnesi bitti sanki... bi edonkey network'ü kaldı tanışmaya...
  • iki erkek, diskoda barda yabancı iki kıza (bkz: ruski) yaklaşır, bir tanesi şöyle der:
    - i love you (önce kendini sonra kızlardan birini göstererek), i love you (bu sefer önce arkadaşını sonra diğer kızı göstererek)

(bkz: tarzan ceyn ceyn tarzan)
    (bkz: başkalarından duyulan hikayeler)
hesabın var mı? giriş yap