şükela:  tümü | bugün
  • şaşırdık mı? hayır! neden? çünkü mertlik bize kahpelik hırtlara yakışır. nokta.
  • sorsan tsk sivil bombalıyor der.
    adam açık açık hedef göstermiş.

şeref bunlar için lugatta sıradan bir kelime.
  • (bkz: kürt)
  • haberci falan değildir. lanet olası bir şerefsizdir. kürt mürt anlamam, hangi ırktan olursa olsun bunu yapan haindir.
  • 1 adet orospu çocugu gordum evet evet gordum orospu cocugu gordum
  • bunların gücü kadınlara ve bebeklere yeter.

ve hala sözlükte bunların sevicileri kol geziyor #savaşahayır diyerek.

pkk güzelleyenleri, türk askerinin operasyonunu yıkıcı şekilde eleştirenleri tek tek şikayet etmekteyim egm'ye.
  • artık bunlara şaşırmayı bırakmamız lazım, dedirten.

her türlü kansızlığı yapıyorlar işte her seferinde şaşıracağımıza bir kere topluca şaşıralım olsun bitsin.
  • bu işi yapan içeride birileri vardır ama bence bu değildir bu iş sosyal medyadan yapılmaz
  • koordinat öyle verilmez, böyle verilir diye vurdular mı diye merak ettirmiştir
  • gözünüzü seveyim şu türk kürt muhabbetine dahil olmayın.. bu ülkeyi canından çok seven kürtte vardır. tam tersi pkk ve benzeri kahpe örgütlerde yuvalanmış türkler de vardır. bari siz yapmayın.. bu işi köken muhabbetine bağlamayın biliyorum abd vs bilinçli olarak öyle algılatmak istiyor pkknın ise işine geliyor ki baştan beri bütün ideolojisi bu ayrımın zihinlere yerleşmesi üzerine kuruluydu.. ne diyorduk bari siz yapmayın..