5196 entry daha
  • bubble wrap olmasaydı elektronik aletin çalışabileceğini göstermiş şirkettir.
  • acikcasi bu elektronik cihaz yasagi ciddi etkileyecek. ucus sirasinda laptopa ihtiyac duymuyorum, ama turkiyeye laptopsiz gidemem, bu mumkun degil. araci siteden alirim, donuste turk havayollari ve british airways harici verirse guzel olur.
    bana ek olarak tum ucusta laptop kullanmasi gereken kisiler var. hadi ben ekonomiciyim, business a para verecegim ve laptop kullanamazsin diyecekler. hadi oradan.
    sorun turk havayollarinda degil, ama yolcu kendi iyiligini dusunur once
  • forumlarda okudugum ilk izlenimler fena degil gibi. herkesin ortak sikayeti cihazlar kapida verilirken, ve sonrasinda alinirken yasanilan yavaslik. sasirtici bir durum degil. birkac gun onceki entrym'de cihazlarin varilan noktada kapida verilecegini ongormustum, gozuken pasaport kontrolu sonrasinda bagaj bolumunde dagitildigi. cikista yigilma olmamasi icin mantikli ancak pasaport kontrolunde sorun yasayanlar olursa ozellikle jfk gibi isin bokunun cikabildigi havaalanlarinda, kisinin elektronik cihazini sonradan bulabilmesinde insallah problem olmaz.

birkac gune ya da 1 haftaya sistem daha iyi sekilde rayina oturur zannediyorum. ilk etapta kullanilan normal valiz cantalar yerine de abd'de markasindan oturu pelican cantasi olarak bilinen saglam cantalar getirilir. yine de ucus sirasinda bilgisayarinda calismasi gereken, sirketten seyahat bilgisayari yerine kisisel bilgisayarlariyla seyahat eden kisiler sokarim bu ise ugrasmaya degmez diyip kacip gidecekler thy'den maalesef.

su anda ucanlar biletlerini 1-2 ay oncesinden alip zorunlu olarak ucan kisiler. gercek etkisini gorebilmek icin mayis/haziran istatistiklerini beklemek gerekecek.
  • geçtiğimiz günlerde varlık fonuna devredilen türkiye'nin küresel en büyük markasıdır. bir gün varlık fonu bu şirketi katarlılara satsa bayaa iyi gülerim. olmaz diyemiyor insan.
3248 entry daha
hesabın var mı? giriş yap