şükela:  tümü | bugün soru sor
6245 entry daha
 • business class yolcusuna atistirmalik hicbir sey ikram edemeyen ucuzcu havayolu.

  (findik haric.) (bkz: istanbul-lahore) ucusu
 • amerika uçuşlarında tsa web sitesinde thy’nin tsa pre check e üye olduğu yazıyor...ancak bilet alırken herhangibir şey çikmadı... kartımızı check inn yaparken mi gösteriyoruz ve boarding pass a check inn de mi basıyorlar? bilen suserler yeşillendirirse sevaba girer...
 • rezalet ötesi bir web sayfasına sahip hava yolları. sürekli hata veriyor ve hangi işlemi nerden yapacağınız karmakarışık. bu kadar kötü web sayfası yapmak için hangi yandaşlara ne paralar ödediler acaba.
 • merak ediyorum, şu saçma sapan web sitesini tasarlayan adam;

  "heh tamam site bitti, şimdi bir bilet alalım, bakalım çalışıyor mu?"

  demiş mi?
 • modern bir site yapıcaz diye halihazırda çok güzel ve kullanışlı olan internet sitesini batırmış olan kurum. insanın ne bilet bakası geliyor ne de alası. sıralama saçmasapan olmuş, tek yön bakarken gidiş dönüşe geçemiyosun eskisi gibi. hayır çalışan bi şeyi güncellemenin ne manası var anlamıyorum.
 • harika(!) bir web sitesine sahip havayolu firmasıdır. bilet almak dışında her şeyi yapabiliyorsunuz. çok iddialı olacak ama metro turizmin internet sitesi daha kullanışlıdır. istediğinize daha net ve çabuk bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. emeği geçen herkesin awp..
 • internet sitesine yapılan yorumları görünce zevke geldiğim havayolu şirketi.
  gerçekten lan avrupanın en iyisiyiz diye reklam yapıcağına o reklam bütçesinin 10'da birini sitene yatır da adam gibi çalışsın.
  tipik türk işgüzarlığı, yarım yamalak iş yapmışsınız...
 • yıl olmuş bilmem kaç hala website’den bilet almaya çalışan tipler var. olm hepinizin elinde cep telefonu var gir mobil uygulamasına thy’nin al amk. bu ağlaklık nedir anlamış değilim. websitesine girmediğim için yorum yapamicam ama çok da umrumda değil.
 • yav, yıl şu olmuş diye web sitesini kapatsınlar o zaman ha? bilgisayar ekranındaki özellikler, genişlik ve hız hangi mobil cihazda var? insanlar bunu sorun olarak görmüş ki dile getiriyor, kullanmadığın, dolayısıyla etkilenmediğin bir şey hakkında eleştirenlere akıl vermek de ne ola?
 • bugün başlıkta da rahat görüleceği üzere web sitesini beğenen tek bir insan bulabileceğinizi zannetmediğim havayolu şirketi. beğenen varsa da tasarımı modern, şık duruyor diye beğeniyordur belki fakat işlevsel olarak rezalet. bir havayolu firmasının web sitesi böyle olmamalı. tasarımı hoş yapacaksın diye tüm işlevselliği yok sayamazsın. eski site daha iyiydi ki yakın zamana kadar eski sürüme dön seçeneği vardı kaldırılmış sanırım. şikayetlerin artmasının sebebi de bu olsa gerek.

  yine kendi firması olan anadolujet'in sitesi çok daha iyi ve işlevsel. o değil, bir pegasus, onur air bile değilsiniz. avrupa'nın en iyi havayolu şirketiyiz diye geçinip böyle rezil bir web siteye sahip olmak gerçekten tebrik edilesi.

  ekşi sözlük hiçbir siki beğenmeme timi'nin nadir haklı olduğu mevzulardan biri olmaya aday bu site.
700 entry daha