şükela:  tümü | bugün soru sor
6982 entry daha
 • 20 şubat çarşamba
  istanbul - milano tek yön an için;

  08:55 uçuşu 5.082 lira
  12:00 uçuşu 2.193 lira
  12:45 uçuşu 3580 lira
  16:30 uçuşu 1.284 lira
  20:15 uçuşu 1.516 lira

  ekonomi fiyatlarıdır!
  az insaf yahu, düşman mısınız?
 • 200-500 euroluk biletlere pahalı deyip avrupa'ya gitmeyi isteyen kişilere düşman olan firmaymış, biletler pahalı değil paramız değersiz amk, anlamadınız gitti.
 • iptal ettiğim uçuşumun ücret iadesini yapmamak için kırk takla atan firma.

  uçuşumu bunların müşteri hizmetlerinden iptal ettim. daha öncesinde sefer değişikliği olan bir uçuş olduğu için ücret iadesi müşteri hizmetlerinden yapılamıyormuş, havalimanlarındaki thy satış ofislerine gitmem lazımmış. ne alakaysa amk. satarken şık diye saniyesinde satabiliyorlar internet üzerinden ama iş iadeye gelince satış ofisine git. koskoca thy sistem üzerinden ücret iadesi yapamıyor. aynı telekomla digiturk'ün yaptığı gibi, iptal etmek isteyince "faks çekin" bilmem ne mevzusu.

  neyse gittim esenboğa'daki satış ofisine. anlattım durumu. karı bana diyor ki "ama şuan bizde para yok." ahahahaha olaya bakın ya. e tamam o zaman almayayım ben amk parasını kalsın sizde. iç edin 300 liramı. dedim "ben zaten şuan para istemiyorum. internet üzerinden kartla aldım, karta yapılsın iadesi." verdim uçuş numaramı, bu sefer de sistem açılmıyormuş. sizin ben sisteminize sokayım.

  uçuşuma da az bir süre kaldığı için daha fazla kalamadım. geldim muş'a. orada da anlattım durumu. oradakinin de parası yokmuş, o şimdi ne yapsınmış. lan arkadaş "karta iade edin, para istemiyorum" diyorum, yok o da açamadı sistemi. sonra benim numaramı aldı, parası olunca servisle tatvan'a yollayacakmış parayı. ben de şoförden alacakmışım. komediye bakar mısınız? ulan bizim bakkal osman bile thy'den daha kurumsal amk.
2 entry daha