şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
7700 entry daha
  • %40 indirimli bilet kampanyası düzenleyen güzide bayrak taşıyıcı havayolu şirketimiz. maalesef ülkemizdeki aşı süreci ortadayken, pandemiyle mücadele süreci herkesçe malumken, avrupa birliği üyesi ülkeler üye olmayan ülkelerden aşı karnesi istemeye hazırlanırken gerçekten bu destinasyonlara uçabilecek mi? yoksa yine paralarımızı bir müddet kullandıktan sonra bizlere iade mi edecek? bunları gerçekten çok merak ediyorum.
  • 2020 mayıs ayında birisi bremen'e diğeri münih'e olmak üzere ikişer kişilik gidiş dönüş bilete sahip olduğum uçuşlarım iptal olmasına rağmen ve 28131 sayılı havayolu ile seyahat eden yolcuların haklarına dair yönetmelik kanunda açık bir şekilde iptal edilen uçuşların "bilet ücretinin tamamının satın alınmış olduğu fiyat üzerinden" ödenmesi gerektiği yazmasına rağmen geri ödememekte direnen, birçok kez telefonla ve web sitelerindeki geri bildirim formu yoluyla talep yapmamı hiçbir şekilde umursamayan güvenilmez şirket. bir daha asla kullanmayı düşünmüyorum. pegasus iptal olan uçuşların parasını sorgusuz sualsiz öderken thy ancak ve ancak aynı güzergahta bilet alırken bunu kullanabileceğimi kanunsuz şekilde belirtiyor. yahu ben bu pandemi şartları altında nasıl bremen'e münih'e tatile gideyim. gidemeyeceğimi bildiği için de kanunsuz bir şekilde para iadesi yapmıyor.

lütfen thy'den bilet alırken bu uçuşların iptal olması durumunda paranızın üstüne yatacaklarını unutmayın.
  • thy dolandırıcı, sunex üçkağıtçı, pegasus sahtekar abi bu memlekette ne kadar boktan firmalar varmış. hepsi de müşterinin elindeki 100 liralara göz dikmiş.
    bu memlekette ne zaman kendini önemseyen insanlar azalıp böyle hakaret içeren entryler azalır(bitmesin sadece azalsa da yeter) o zaman belki güzel şeyler olmaya başlar.
    hadi hayırlısı umudum var