• yilin ilk 9 ayinda 263 milyon dolar net kar elde etmistir. thy gecen sene ilk 9 ayda 463 milyon dolar zarar aciklamisti. teror olaylarinin azaldigi, turizm rakamlarinin arttigi bir yilda guzel bir tablo olmus. 2018 yilinda rakamlarin cok daha iyi olmasini bekliyorum.
  • vip klasmanı gayet iyi.
  • sadece bir kez kullanmış olduğum hava yolu. pegasusla kıyasladığımızda ben bir prensmisim gibi davranıyorlar :)
  • o ev yapımı keki,barbunyası ya da tavuk sandviçi ve uçuş kalitesi ile rakiplerine oranla verilen yüksek parayı hak eden kuruluştu.ülkede her şeyin değeri kaybolduğu gibi bir bu firmayı da kaybediyoruz.o yarım yamalak ısıttığınız kahvaltının ekmek arası hali olan kaşarı donmuş sandviçinizi kendiniz yersiniz artık.
  • (bkz: #71974397)

devamı;

10 gündür bu hırbolarla uğraşıyorum. hırs yaptım.

sonunda sistem hatası olduğu kabul ettiler; ama bu seferde ücret sınıfından kaynaklanan farkı bana kitlemeye çalışıyorlar. o fark da zaten biletin kendisinden daha yüksek bir tutar.

thy'nin sistemindeki hatadan dolayı 10 gün boyunca hakkım olan değişikliği yapmam engelleniyor.
    bu sırada benim aldığım sınıftaki biletler tükeniyor ve geriye pahalı biletler kalıyor.

şimdi de diyorlar ki "evet, bizim hatamızdan dolayı hakkın olan değişikliği 10 gün boyunca yapamadın; ama bu gecikmeden kaynaklanan ücret farkını biz değil sen ödeyeceksin."
  • 2 hafta once yurtici ucuslarda da acik olan ife(ucak ici eglence sistemi) 2dir kapali, ne oldu acaba, elektrik yakiyor diye tasarrufa mi gittiler diye bir dusundurmedi degil.
  • yurtdışından dönen annemden 8 kilo fazla gelen valizi için 100 euro ekstra ücret almışlar. ben olsaydım o uçağı kaldırtmazdım ama kadın mülayim olunca bir şey de diyememiş. ayıp değil mi hayvanoğlu hayvanlar. 8 kilo için 460 lira alınır mı ya, insan şu fiyat tarifesini belirlerken biraz utanır. gidiş geliş bilet zaten 1200 lira, 8 kilo için 460 lira nedir utanmaz ahlaksızlar. uçak da yarısı boş gelmiş. o satamadığınız koltukları böyle adilik yaparak çıkartıyorsunuz bunun başka açıklaması yok. en kısa zamanda bi yerinizden çıksın inşallah o 100 euro
  • yeni internet sitesinin ve gönderdikleri seyahat belgelerinin tasarımını yapan kişinin zeka seviyesini ve mesleki yeterliliğini merak ettiğim kurum.

bileti aldıktan sonra yollanan mailde* yolcunun en işine yarayacak bilgi rezervasyon /pnr numarası ancak bu numara aşağılarda bir yerlerde ıncık cıncık bir dünya rakam ve numaranın arasında yer almakta. kardeşim koy en tepeye isim soyisim, pnr, tarih, puntoyu büyüt, bold yap ondan sonra altına istersen uçağın şase numarasına kadar yaz. zaten o pnr'den sonra o boktan internet sitende yeterince vakit harcayacağız.
  • kendini bilmez, rezil bir calisana sahip havayolu. internete yine rezil bir videosu dusmus.

tam belli olmuyor ama musteri hizmetlerinde gorev yaptigini dusundugum bir thy calisani yabanci uyruklu bir yolcuya saldiriyor. bir saldiri karsisinda kendini korumak disinda hicbir calisanin yolcuya bu sekilde davranma hakki yoktur. yolcu seni cildirtmis olabilir, uzun saatler calismis olabilirsin ancak varsa bir derdin havaalani guvenligini veya polisi cagirirsin yolcuyu o sekilde uzaklastirirsin. diger tum yolcularin onunde bir insani bu sekilde ne fiziki ne de sozlu tartaklama hakkin yoktur.

ne zaman thy hakkinda yazsam, thy calisani bir suser yesillendirir aciklama yapmak icin. umarim bu videonun ilgili birime ulasmasinda yardimci olursunuz sevgili thy'li eksiciler.
  • kit' dir arkadaş. kim ne derse desin. el altından.
hesabın var mı? giriş yap