• bkz: web tasarımcının ticaretin içine etmesi
  • pakistan lahore seferinde uctugunuzda business adinda yapilan tum sebeklikleri gorebilirsiniz.
    2200 dolar vererek aldiginiz bilet karsiliginda:

-ekonomi yolculari ile check-in yaparsiniz
    -check-in sirasinda mutlaka kaynak yapan birileri onunuze gecer, bir iki omuz yersiniz
    -check-in bittiginde elinizde bavulla tee ilerdeki x-ray cihazina tasinir; siraya girersiniz. cunku thy yolcularina rahatsizligi konfor diye satar
    -sira gelene kadar ortalama 2 kere elektrik gider gelir, 15 dakika beklersiniz
    -ucaktayken ekonomi koltuklarinin on kisminda oturur, yine business zannedersiniz.
    -istanbul'a indiginizde korukler dolu oldugundan yine otobus beklersiniz
    -yukardakilerin 3 tanesi haric aynilari istanbul-lahore icin de gecerlidir.
  • http://www.turkishairlines.com/…price-classes-rules

(eski görünümü aç dedikten sonra linke tıklamanız lazım, yoksa yeni anasayfaya yönlendiriliyor.)

yukarıdaki linkte alenen yanlış bilgi vermişler.

linkte türk hava yolları, v sınıfı promosyon biletlerin, uçuştan 12+ saat önce 30 lira ceza ödemek koşuluyla değiştirilebileceği yazıyor; ancak linkin kanıt olarak sunulmasına karşın değişim yapmayı kabul etmiyorlar ve ısrarla sayfayı da düzeltmiyorlar.

sayfanın türkçe versiyonunda ve yeni websitesinde v sınıfı uçuşlar için de tarih ve parkur değişikliği yapılamaz diyor. müşteri hizmetlerini aradığınızda da aynı şey söyleniyor.
    yani belli ki linkte verilen bilgi yanlış; ama bu benim sorunum değil. ben bileti almadan önce o sayfadan bilgi aldım. o sayfa da thy'nin resmi sitesinde bulunuyor. varsa bir yanlışlık, kaynağı %100 thy.

koskoca thy yani. "bir star alliance üyesi" diye üfürmekle olmuyor.
    böyle bir yanlışlığın baştan olmaması lazım. oluyorsa da sorunun müşteriye dezavantaj yaratmayacak şekilde sonuçlandırılması lazım.
  • artık fakir olduğum için yüzünü görmediğim firma.
    severdim, bırakıp giden bir sevgili gibi şu an benim için.bazen havaalanlarında karşıma çıkar bazen de televizyonda görürüm kendisini, çünkü ünlü biridir.ben ona öylece bakıp "ne güzel günlerdi, ne büyük bir aşktı, ne mutluyduk birlikte" diye düşünürken o suratıma bile bakmaz, yokmuşum gibi davranır.
    bu fakir ama gururlu genci yok saydığın günleri unutma thy!
  • yilin ilk 9 ayinda 263 milyon dolar net kar elde etmistir. thy gecen sene ilk 9 ayda 463 milyon dolar zarar aciklamisti. teror olaylarinin azaldigi, turizm rakamlarinin arttigi bir yilda guzel bir tablo olmus. 2018 yilinda rakamlarin cok daha iyi olmasini bekliyorum.
  • vip klasmanı gayet iyi.
  • sadece bir kez kullanmış olduğum hava yolu. pegasusla kıyasladığımızda ben bir prensmisim gibi davranıyorlar :)
  • o ev yapımı keki,barbunyası ya da tavuk sandviçi ve uçuş kalitesi ile rakiplerine oranla verilen yüksek parayı hak eden kuruluştu.ülkede her şeyin değeri kaybolduğu gibi bir bu firmayı da kaybediyoruz.o yarım yamalak ısıttığınız kahvaltının ekmek arası hali olan kaşarı donmuş sandviçinizi kendiniz yersiniz artık.
  • (bkz: #71974397)

devamı;

10 gündür bu hırbolarla uğraşıyorum. hırs yaptım.

sonunda sistem hatası olduğu kabul ettiler; ama bu seferde ücret sınıfından kaynaklanan farkı bana kitlemeye çalışıyorlar. o fark da zaten biletin kendisinden daha yüksek bir tutar.

thy'nin sistemindeki hatadan dolayı 10 gün boyunca hakkım olan değişikliği yapmam engelleniyor.
    bu sırada benim aldığım sınıftaki biletler tükeniyor ve geriye pahalı biletler kalıyor.

şimdi de diyorlar ki "evet, bizim hatamızdan dolayı hakkın olan değişikliği 10 gün boyunca yapamadın; ama bu gecikmeden kaynaklanan ücret farkını biz değil sen ödeyeceksin."
  • 2 hafta once yurtici ucuslarda da acik olan ife(ucak ici eglence sistemi) 2dir kapali, ne oldu acaba, elektrik yakiyor diye tasarrufa mi gittiler diye bir dusundurmedi degil.
hesabın var mı? giriş yap