şükela:  tümü | bugün
  • alper pasamiz dalamana giden, icinde sevgilisininde oldugu turk havayollari ucagini bilincli sekilde rotara sokmasi sonucu olusan hadise.

haberden bir kesit; alper potuk ile sevgilisi tuvana türkay önceki gece dalaman’a gidecekti. potuk uçağa yetişemeyeceğini anlayınca tuvana türkay’ı arayıp “uçaktan in, rötara girsin” dedi. sevgilisinin dediğini yapan türkay uçağı rötara sokup “beni uçağa almıyorlar” diye şikayet etti.

akabinde, thy, tuvana türkay ve alper potuk hakkında uçağı rötara sokmak, şirkete hakaret etmek, başka insanların seyahat özgürlüklerini kısıtlamak gibi çok nedenle dava açıyor
  • bay sakal burada yapmış olduğu cinliği futbolda yapsaydı farklı yerlerde olabilirdi. vizyonu olmayan ufak beyinli sonradan görme futbolcu olaylarına bir örnek daha.
  • ibret için yerinde bir karar. her gün bir ileri zeka aynı hareketi yapsa ortada hava taşımacılığı kalmaz.
  • (bkz: şark kurnazı)

ayrıca kendisi eşofmanlının fenerbahçe'ye attığı ağır bir kazıktır.
  • şımarık deyyus.
  • ne zamandan beri kendini adamdan sanıyorsun soytarı!
    umarım fenerbahçe ile ilişkisi de daha fazla rötar yapmadan bitirilir.
  • olum milyonları kazanan futbolcusun, tarifeli uçağın saatine uyamıyorsan özel uçak kirala.

havalimanında bilinçli rötar yaptırıp milleti işinden, gücünden, sevdiğinden, yetişmesi gereken önemli bir olaydan neden mahrum bırakıyorsun? bu nasıl bir bencillik?

thy kara listeye alsın da deplasman yüzü göreme...
  • sporculuk daha çok zeka ve ahlak işidir. bencil insanların aptal olduğunu düşünürüm hep. bir uçak dolusu insanın benim için beklemesi düşüncesi bile tüylerimi ürpertiyor. cumhurbaşkanı olsam bile utancımdan yerin dibine girerim. bu nasıl bir yüzsüzlüktür?!
    kendini uyanık zanneden gerizekalı, ahlaksız bir canlı.
  • iyi de benim anlamadığım, binilen uçaktan kalkıp da nasıl iniliyor?..kabin görevlileri ne oldu neden iniyorsunuz dememişler mi? bi su döküp gelicem mi dedi ne oldu? otobüs mü bu hemen iniliversin...aklım pek almadı bu işi.

edit: inilebiliyormuş. gerekli açıklamaları yapan arkadaşlara çok teşekkür ederim tekrar. lakin, kalkmak üzere olan bir uçaktan inmeye kalkışmak da pek alışılageldik durum olmasa gerek. pek duyulmadığı için tuhaf gelmişti.
  • ulan madem bu kadar sirketinizi dusunuyorsunuz kerimcan durmaz a niye dava acmadiniz?