şükela:  tümü | bugün
21 entry daha
  • iyisi yok diyebilirim.
  • genel konuşmanın gerçekten yersiz olacağı bir başlık olmuştur. hele hele geneline bok atarken.
    '20 yıldır bu işlerde' olan arkadaş, 20 yıldır en kötülere denk geldiyse yapacak bir şey yok.
    hiçbiri babamın oğlu değil, ama iyinin hakkının da yenmemesi gerektiği kanısındayım.

yurt dışı hosting dediğin neresi? abd hostingler mi? o mesafede zaten senin en önemli önceliğin olan hız düşüyorken, bir de dünya para bayılırsın hasgator gibi eski serverleri inatla kullanan sitelere.
    ben bir kaç yıldır hozzt kullanıyorum ve 'memnun' değil, 'son derece' memnunum.
    adamlarla bir kere kanka oldum desem yeridir. sorunlara hem çok hızlı, hem de çok cana yakın cevap veriyorlar. bir kez olsun kalkıpta 'bu server kaynaklı değil, senden kaynaklı bir sorun, bozmuş atmışsın işte, git kendine bir uzman bul' demediler. her an imdadıma yetişiyorlar ve ellerinden geleni de yapıyorlar.
    cpanelde tüm php özellikleri aktif olduğu gibi, tüm versiyonları da mevcut, öyle eski sürüm falan değil, ssd disk + litespeed + cloudlinux mevcut. lscache eklentisini ücretsiz olarak veriyorlar. site hızı da son derece iyi, benimki paylaşımlı olduğu halde. fiyatları da gayet makul yabancı serverlere göre. şu an %50 indirim var ve bir domain de ücretsiz. hatırladığım kadarıyla 15 kasıma kadardı. reklam kredisi falan da veriyorlar. lan siteme virüs bulaştırdım, yabancı server olsa, siker atar, pardon siler atar, sana haber bile vermez. adamlar virüsü ayıkladılar sabırla. 5 saat sonra mesaj atmışlar işleminiz tamamlanmıştır diye. ne yapsın adamlar daha? düğünümü yapıp, dansöz oynatıp bir de altıma araba mı çeksinler? ben şimdi bu şirketi göklere çıkarmayım da ne yapayım? velhasıl türk hosting şirketleri kötü olabilir, bu türk olmasından mütevellit devamlı bir kısa zamanda köşe dönme e, vurup kaçmaca zihniyetinden de olabilir. ama hepsi değil. sen gidip iyisini bulacaksın.
  • (bkz: turhost)

bir aksilik yaşattırmadılar henüz. geri bildirimim bununla sınırlı.