şükela:  tümü | bugün
139 entry daha
  • sebebi firmalardır.

ben çözümü buldum: bir teklif, kampanya bilmem ne varsa “eşim izin vermiyor.” diyorum ya da “eşimden habersiz iş yapmak istemiyorum, sonra bana çok kızıyor.” diyorum. hiçbir şey diyemiyorlar. şu ana kadar belki on defa demişimdir. bu tür cevaplara alışık olmadıkları için kısa süreliğine error verip “sanırım bu salak, uğraşmayayım bunla” diyorlar kendi kendilerine.

hem kal sentırdaki kişinin de anıya ihtiyacı var. mesaiden sonra etrafındakilere “bak başıma ne geldi.” desin, ekonomiye can gelsin.
  • satmaya çalıştığı paketi zaten kullanıyorsam ezme değilde atarlanma hakkım vardır dediğim durum.
  • çağrı merkezi aramalarındaki saygısızlıkların önüne geçmenin en iyi yolu konuşmaya başlamadan önce kişinin tc kimlik numarasını tuşlaması ve sisteme kaydetmesidir. ondan sonra kimse kimseye saygısızlık yapamaz.
  • garibanın garibana zulmü
  • bu ülke, kendinden 1 tl eksik alan insanı ezme isteklisi egolu manyaklarla dolu. onlar için call center olayı sadece görünen yüzü
  • sayesinde türk insanı olmadığımı öğrendiğim olgu.
  • ne ezmesi onlar bizi gömüyor." teşekkür ederim istemiyorum "diyorum , çaaaatttt yüzüme kapatıyorlar.
  • aslında arayanlar için sırf fırça atmalık bir telefon servisi kurularak hem topluma bir sübap hem de gerçek call center çalışanları için koruyucu bir fasilite kurulabilir. bu sayede insanımız fırçasını karşısındaki eğitim almış profesyonel fırça yiyicilere rahat rahat atar deşarj olur, sevinir.
  • maalesef öyledir. bedava mezar bulsa içine girecek kadar asalak ve beleşçi yurdum insanı bir emekçiyi de pekala ezer, hakaret eder ve hatta söver.

çünkü bedava ve risk teşkil eden bir durum yok. nasıl olsa karşındaki emekçi her koşulda alttan almak zorunda kalacak. evde zevcesine ve hatta çocuğuna sözünü geçiremeyen hıncını emekçi insandan çıkarır.

nasıl olsa bedava ve sıfır riskli.
  • call centerları her zaman cool bulmuşumdur aslında. ses tonları, diksiyonları, ikna kabiliyetleri vs.
    asla ezmedim ya da ezmeye çalışmadım neyim ben şimdi avrupalı falan mı?
    fakat bazı call centerlar vardır ki sizi salak yerine koyarlar o zaman sinirlenirim işte. ayrıca onlar da emir kulu burda asıl olay adına konuştukları-konuşmak zorunda oldukları firmalardır.
185 entry daha