2676 entry daha
  • kendini düdükleyene oy vermek gibi bir hobisi var mesela. sonrasında 12 saat çalışıyorum oğlum yaaa, diyerek gerinir enayi.
  • türk insanında hobi edinecek hal mı bıraktılar?
  • (bkz: decathlon) sportif hobilere yönelik başlangıç seviyesinde ekipmanı uygun koşulda bulabileceğiniz bir satıcı. websitesine hızlıca göz gezdirdiğimde basit bir hobi startını 5 - 10 bin tl bandında yapabiliyorsunuz.

hatta bunu biraz daha amatörce, iyi koşullarda yapmak istediğinizde rakamlar hızlıca 2, 3 katı bütçelere ulaşıyor.

ayrıca hobiye zaman ayırmak gerek. ülkemiz koşullarında yoğun çalışma koşulları buna çok da imkan sağlamıyor.
  • türk insanı rahatça geçinebilecek seviyeye gelsin sonrasında zaten hobi sahibi olur. sağolsunlar bir hobi bile edinemeyecek bir kıvama getirdi bizi malum topluluk.
  • yalannn. uyap ihale sayfasından taşınmaz ihalelerini takipleyip aralarda pijlik yapıyorum. durun hele parsel parsel arsa buldum, teklifleyelim.
  • hobi bile yüksek meblağda para isteyen bir şey, sence bizim insanımız hobi sahibi olacak kadar refah içinde mi? maalesef.
  • millet massai mara’da ki thompson ceylan’ı gibi ölmeden evine gidip gelebildiğine şükrediyor
    ne hobisiymiş allah aşkına iskandinavya mı burası
hesabın var mı? giriş yap