• çok güzel orta çıkarmış gibi geldi bana. bakalım gol kimden gelecek.

yandaş medyada "türk-iş genel başkanı ergün atalay'dan küstah sözler" şeklinde yankı bulmuştur.
  • türk-iş başkanı ergün atalay'ın, "böyle ne kadar gider? önümüzdeki günlerde göreceğiz. ne kadar gider? işte gördük fransa'da gitmediğini. üç gün sonra bizim burada görür müyüz görmez miyiz? bize bağlı demiştir. kaynak

bu sözlerin üzerine içişleri bakan yardımcısı yaptığı açıklamada " eğer böyle bir açıklama yapıldıysa ben okumadım, bilmiyorum. her şeyden önce tehlikeli buluyorum." dedi.

simdi türk-iş açıklamasıyla ne yapmak nereye varmak istemektedir.
  • sözlükte ak partiyi eleştirmediği için haber degeri taşımamıştır.
  • fiyatını artırmak isteyen bir adet sendikacı amca hamlesi.
    uygun bir fiyatla, ciddi ve etkili işbirliği faaliyetleri içerisine gireceğinden hiç şüpheniz olmasın.
  • türk iş her daim iktidarın yanında olmuş, sağ sol farketmez, yalan haberdir.
  • chp’li muharrem ince'ye "işçinin alın terini, emeğini, çocuklarının geleceğini saray’a satan türk-iş başkanı koltukta bir gün dahi oturmamalı..."
    iyi partili lütfi türkkan’a "işçiyi pazara çıkarılmış köle gibi satan atalay’ın o koltukta oturduğu her saniye işçi için zûldür..."
    ...dedirten ihanet kokulu açıklama.
  • şuraya bir adet "sen kimsin ya" bırakalım.

t: türk-iş başkanının asgari ücret arttırımı ile ilgili aba altından sopa gösterme çabası.
hesabın var mı? giriş yap