şükela:  tümü | bugün
  • merkezi ankara or-an sitesinde bulunan ve bircok onemli sahsiyetin kurdugu ya da uyesi oldugu vakif. japonca dil kursundan baslayip, kisa donem (1 aylik) ogrenci degisim programlari, sergiler, anime gosterimleri gibi kulturel faaliyetler yuruturler...
    merkez binasi epey bir buyuktur...
  • her cumartesi yoga yapmaya gittiğim yer. banu özkarar adında dünya tatlısı bir yoga öğretmeni var.
  • simdiki baskani turk parasinda imzasi bulunan merkez bankasi eski mudurlerinden cafer tayyar sadiklar olan ve gerceklestirebilecegi bircok etkinlik turkiyedeki burokrasi tarafindan nedensizce engellenen kurulus.
  • japonya büyükelçiliğinin açılışının 80. ve japonya başkonsolosluğunun açılışının 40.yıldönümü nedeniyle 2-5-6 haziran 2005 tarihlerinde japon kültür etkinlikleri düzenleyen kurulus.
  • ankara sosyetesinin yeni nikah kokteyl düğün mekanıymış.
    ben ortalıkta bonzai falan aradım ama pek bişi göremedim.
    ama güzel bir binaymış galiba bahçesi de vardı, karanlıktı göremedim. merak içinde ayrıldım
  • dev gibi binayi uzak bir koseye* gizlemek yerine kucucuk bir odayla sehir merkezinde gorunur bir yerde insanlara kultur tanitimi yapsalardi daha az reklam, daha az butce ve daha az emekle cok kisiye ulasacaklardi belki de.
  • başkanı cafer tayyar sadıklar'dır.
  • nikah organizasyonunda çalışan fotoğrafçı ekibi dünyanın en kaba kişilerinden oluşmaktadır. profesyonellikten bihaber kimselerdir.

not:en azından bugün çalışanlar öyle idi.
  • 11 mart 2011 japonya depremi'nden haberi olmayan vakıftır sanırım. internet sayfalarındaki sukunete başka türlü anlam veremiyorum. pes!

galiba sadece düğün yapmaya yarayan bir yerdir.