şükela:  tümü | bugün
  • sürekli ya corona başlıkları ya da türk kadınının iticiliğinden, görünüşünden, karakterinden, davranışlarından intizar eden başlıklar ve girdiler görmekten gına geldi...

insanlar bir bedende doğuyor... onların elinde mi?

eğer sen birine sırf fenotipi için önem veriyorsan malsın... ondan sonra da ırkçılık kötüdür deme zira ne farkı var ırkçılıktan bir insanı görünümüne göre yargılamanın???

renk, dil, fenotip ve hatta bana göre din birer "given"dır... insanları karakterine göre değerlendirmen gerek... ben erkeğim ben sana hayatında duymadığın küfürü edip sustururum; ağzını eline veririm ki esasında umrum olmaz...

ama bunları yazdıkların kadın... doğuruyor... kırılıyor... üzülüyor...

neden o kadar "kezbanca" bulduğun tavırları takınıyor zannediyorsun? çünkü hemen hepsi farkında olmasa da psikolojik sorunlara sahip senin gibi öküzler yüzünden...

hiç bana ataerkil toplumumuz filan deme... bu gözler kendi nene ve dedelerim dışında kaç tane büyük gördü 80 yaşında 70 yaşında odun sobasının başında birbirine ceviz, bastık, çay ikram edip sevgiyle göz kontağı kuran...

son 30 senedir sapıttınız... cahilsiniz, kıymet bilmiyorsunuz, nankörsünüz, öküzsünüz soran olursa da suç sizde değil siyasette, islamiyette, toplumda, türklükte :)

ulan sen andavalsın diye ziya gökalp'in altın ninesinin suçu ne??? yahut ataerkillikle suçladığın islamiyetin peygamberine ne diye iftira atıyorsun ki karısının dördüncü kocasıydı hazreti muhammed...

ya işte hakikatler algılar gibi değil... türk kadınını kendince "kezban" diye aşağılıyorsun ama bunun müsebbibi son 30 senedir özenti olan sensin öküz... kezban filmlerini ben hatırlıyorum normal bir seri olarak televizyonlar verirdi 90ların sonuna doğru artık kanallar bile çekinmeye başladı yayınlamaktan neden pejoratif bir tanıma döndü de ondan...

bunun suçu ne türkiye, ne türk harsı ne de islamiyet... hele ki türk kadınının hiç suçu yok... suç sende...

hadi diyelim ki senin tipin değil e kendi ucuzluğunu içinde yaşa... kadınlar senin benim gibi değil onlar doğurgan, seçilmek, tercih edilmek, terk edilmemek, sevilmek, emin olmak, mutlu olmak ister...

o "kezban" dediğin yarın anne olacak, oldu, oluyor... bizim annelerimizden, kardeşlerimizden farkları ne?

neye istinaden yargılıyorsun? beğenmiyorsun? senin toplum içinde yaptıkların kadınlarda onarılmaz yaralar açıyor...

tercih edilmemeyi, refüze edilmeyi yaşamamak için özgüvensiz, tetikte, ön yargılı psikolojik olarak rahatsız bireyler oluyorlar. biz erkeğiz boş verip geçeriz ama onlar öyle değil bu yaratılışla, doğurganlıkla alakalı... sadece insanda, memelide filan da değil kuşundan börtü böceğine böyle...

ama ne diğer türlerde ne de insanoğlunun diğer milletlerinde sizdeki gibi riyakarlık yok... ha bizim milletimizde de yoktu da işte son 30 senedir var...

bekareti niye önemsiyorlar diyorsun? sence neden? çünkü sen önemsiyorsun ;)

sabah akşam burada dine hakaret ediyorsun ama tüm din büyükleri neredeyse dullarla evlenmiş ;) ne yapacağız bu bilgiyi? yani nas da bunu emretmiyor bu senin sevişmeyi bilmemiş olmanın kollektif şuuraltından başka bir şey değil...

bırak beden onun bedeni... beğenmiyorsan bedenini laf etme... sana bedenini dokundurtmuyorsa yol al... şimdi seni elleyip sopayla tecavüz etsek ne hissedersin? bırak bakire kalmak istiyorsa kalsın...

yok bekaret önemli değilse de sana ne? hele ki sana bedenini ve ruhunu açan bir kadını aklınca "kullanıp", "kirlettikten" sonra riyakarlık yapman hadım edilmeni gerektiriyor da neyse... sen ne istiyorsun???

insanları rahat bırakın... hele ki ruhsal açıdan yaralı türk kadınını rahat bırakın lakap takmayın ki esasında bu sizin yetersizliğiniz... kadınlar pek erkek aklının nasıl çalıştığını bilmediğinden tam ifad edemiyorlar lakin normal sağlıklı erkekler sizin karın ağrınızı biliyoruz ;)

itici de sensin; çirkin de sensin; "kezban" da sensin :*
  • bu konu hakkında bu kadar uzun entry yazıyorsa bu yazar corona'nın da çaresini bulur .