şükela:  tümü | bugün
  • hiçbir zaman isterse dünyanın en güzel saç rengine sahip olsun, onun için en güzel şaş sahip olmadığı saçtır.

bu nüfusun yüzde 90’ı kara kuru olan kızları anlarım hadi sarışın yapıyorlar.

hadi kumral kızı da anlarım da,elçin sangu nasıl böyle bir gaza geldin de o canım saçlarına kıydın.
  • saç’tır o şaşolsa duramazdın.

geçen gün kızıl saç boyası arayıp bulamadığımdan neredeyse reyon reyon bakmaktan gözlerimşaş olacaktı. bim’i ayağa kaldırdım aq. o derece önemli yani.

yok arkadaş bu millet ilkaki boyayacak .

illaki o ilkaki olsa duramazdım.
  • çoğu esmer sarı istiyorlar nasıl güzel dursun o sarı sende , sen o saçı nasıl beğenebilirsin ki?
  • ilk kez kadınlarla ilgili bir genellemeye katılıyorum malesef. çok var çoook az değil ki. sorun sarıya boyatmaları falan da değil. yav olabilir gençken özenir insan boyatır sarıya, mora, bilmem neye. yeşil gördüm hatta geçen genç bir kızda gayet hoştu. sonra büyüdükçe yeşile boyatmak istemiyorlar, kendi renginde de kalmayıp yok efendim kestaneye, bilmem ne siyahına vs boyatıyorlar. bakıyorum eski fotolarına ne güzel rengi var işte. beyazların var mı diyorum, hani belki ondan çekindiği için boyatıyordur, o da yok. e niye kestaneye boyatıyorlar ne alakası var? çok saçma geliyor bana da.