şükela:  tümü | bugün soru sor
 • erkekler tarafından ortaya çıkarılması gereken ve yüzlerine vurdukça yerin dibine sokacak kalitesizliklerdir. biraz da biz konuşalım.

  +++ türk kadını güzelliği makyaj yapmak, topuklu giymek, saçları düzleştirmekten öteye götüremez. dışarı çıktığınızda 10 kızın 10 nun aynı fabrikadan çıkmış gibi dolaşmasının sebebi budur. kalite algıları sınırlıdır hatta yoktur. giyim, kuşam nedir bilmezler çoğu youtubedan öğrenir.

  +++ kısa boylu türk kadını utanmadan çekinmeden italyan 1.90 lık manken gibi erkek istediğini beyan eder ve bunu söylerken türk erkeklerini yerer. isteğinin saçma olduğunu fark edemez çünkü hayatında aynaya hiç bakmamıştır. kendini bilmez. hayallerde yaşar.

  +++ türk kadını memesi dünyada ilk 10'dadır. doğru. misal anadolunun tüm şehirlerine gidin memesi dizine kadar sarkan türk kadınını görebilirsiniz ama biz de mundar yiyemiyoruz kusura bakmayın.

  +++ türk kadını çocukluğundan bu yana baskılandığı için yalan söylemede ustadır. arkadaşlarının arasında bile canım cicim dediği kişilerin arkasından saydırır, çekinmez. hayatları dedikodu olmuştur.

  +++ fala inanırlar, burçlara takıntılıdırlar. daha bir sürü hurafeye kayıtsız şartsız bağlıdırlar. ıq seviyesi deniz altındadır.

  +++ türk kadını seksi erkeğini tatmin etmesi gerektiği için yaptığı bi şey olarak görür ve zevk alamaz. ölü balık gibi yatakta yuvarlanır. halbuki tabularını yıksa karşı tarafta zevk alacaktır ama dedik ya hayatı boyunca hep baskılanmıştır türk kadını... işte bunlar hep seks.

  +++ türk kızları çirkin olduğunu asla kabul etmez. bir türk erkeği kısa boyluysa kısa boyludur bunu kabul eder bunla barışık yaşayabilir hatta kendiyle dalga bile geçebilir ama türk kadını hayatı boyunca bunu örtbas etmeye çalışacaktır. özgüven yoksunluğu, eziklik... çok yazık.

  +++ karşı cinse bakış açıları “hesabımı ödesin, tribimi çeksin” den ibarettir. ama lafa gelince de eşitlikçi bir feministtir. türk kadınının feministliği erkeğin parasının bittiği yerde başlar. birçoğu araba hastasıdır. hatta yakın tarihte bir kız “ karşıdan karşıya geçerken range rover çarpacaktı ez beni diye bağırdım” gibi bir tweet atmış 25k küsür fav almıştı.

  +++ türk kadını mutsuzdur. hayatı tatminsizliklerle ve hep daha fazlasını istemekle geçer. ailevi sorunları çok fazladır. durduk yerde huzurunuzu kaçırır. türk erkeği güleçtir, şakacıdır, muhabbeti iyi bilir. hatta birçok avrupa kadını türk erkeklerini bu yüzden çok sever...

  +++ türk kadını dünya genelindeki en cahil kadın topluluğudur. ben söylemiyorum instagram araştırmaları söylüyor. instagram için yaşarlar, iki kitap açıp okumuşluğu yoktur, yabancı dil birçoğu bilmez. okuduğu bölümleri kıyaslayıp, kültürlü olduklarını zannederler. sanattan yoksunlardır. hem de baya yoksunlardır.

  +++ türk kadını çok sesliliğe tapar. yapısal reformlar yapısal reformlar neymiş bu yapısal reformlar... demem o ki çoğunluk ne derse oraya yürür. muhalifse insanlardan duyduklarıyla muhaliflik yapar, iktidar yanlısıysa ordaki insanlar ne diyorsa onu söyler. kendi fikirleri yok denecek kadar azdır.

  +++ türk kadını yüzyıllardır içine işlemiş olan “hiçbir şey olmazsam zengin birini bulurum” geleneğini devam ettirir. şeyma subaşıyı birçoğu sevmez çünkü onun yerinde olmak isterler.

  +++ türk kadını baskıcıdır, erkeğine nefes aldırmaz. bir kız arkadaşı varsa onunla konuşmasını engeller. erkeğin sosyal hayattan soyutlanmasını ve tamamen ona bağlı yaşamasını ister. çünkü bu şekilde çocukluktan bu yana doyuramadığı egosunu doyuracaktır. bunu yaparken hiçbir çirkinlikten kaçınmaz.

  +++ hayatları alışveriş, makyaj, fal, dedikodu ekseninde sürüp gider. dış dünyaya tamamen kapalıdırlar. idealleri yoktur varsa da bunun için asla çabalamazlar. nerde nene hatunlarımız, sabiha gökçenlerimiz değil mi? insan gerçekten hayret ediyor.

  +++birçoğu batı hayranıdır. laikliği her önüne gelene vermek, güzelliği makyaj yapmak, çağdaşlığı bira içmek olarak görürler ama ne tesadüftür ki yüzde doksanı ortadoğu bataklığına saplanmış hiç yurtdışına çıkmamışlardır. dışarıda gördükleri hayatlara özenirler. türk kadınları hayatlarını hep özentilikle yaşar. batıya özenir, komşuya özenir, kaslı sevgilisi olan kadına özenir. ama kendisi hiçbir çaba göstermez. bundan hep şikayet ederler.

  +++hayatlarının çok uzun bir bölümünü piç erkeklerle heba edip yaş 30’a dayanınca tıp fakültesi önünde efendi erkek kovalamakla geçireceklerdir. en pis ortamlarda en pis erkeklerle vakit geçirip, “benim karşıma neden düzgün erkek çıkmaz” deyip ağlaşırlar.

  özet: türk kadını çelişkilerle, cahillikle, kendini kandırmayla hayatlarını sürdürür ve öyle ölürler. birçoğu mitomani hastasıdır. yani söyledikleri yalanlara kendileri inanırlar. ama her ne olursa olsun biz onları çok seviyoruz... *
 • bu başlığı yazarken kadın olmadığın için, kadının açtığı
  versiyon daha fazla okunacak ve yorumlanacaktır.

  (bkz: türk erkeğinin kalitesizliği)
 • misilleme olarak açılan başlıklardan herhangi birisidir.

  ama beyler bizim türümüzde arda turan gibi bi şey varken bence çok kurcalamayın.
 • onların erkeği bekaretlerini sorgulamayacak ölçüde modern ama aynı zamanda sahip çıkacak kadar maço olmalıdır. onlar için güç takıntısı herşeyden önce gelir.
 • kalite neydi?
  kalite emekti
  emek yoksa, kalite de yok