• sokakta koşsa arkasından bakıp orospu diyecekler belkide ondandır. eğitim şart arkadaşlar. en basit konu bile eğitime bağlanıyor işe bak.
  • “sevişirken,kan verir gibi yatan kadın” başlığı ile bağlanır mı acaba?
  • ben koşuyorum arkadaş hem de hergün koşu parkurunda yağmur, soğuk, rüzgar, sıcak demeden koşuyorum. çok da iyi koşarım.. evet böyle bir olay var türk kadını herşeyden el etek çekip sadece süslenmeyi biliyor genel olarak. o yuzden koşmayı dahi bilmiyor . başka aktivite yok dedikodu, kıyafet, saç, çocuk doğurma (keşke yetiştirmeyi de bilseler )vs vs tarzı yaşamaya alışkınlar. onu yapmayanları da yadırgıyorlar .dün spor kıyafetimi ve koşu ayakkabılarımı çektim yarım saat ıslana ıslana koştum aptalca bakışlar altında. hem de interval koşu yapıyorum, düz koşu yapıyorum, uzun mesafe koşuyorum. bazen -maalesef -sen sporcu musun da koşuyorsun soruları alıyorum ülkem insanının kalıbı bu spor yapıyosan sporcusundur ötesi düşünülemez. değilim kardeşim. y a da zayıfım mesela zaten zayıfsın ne koşuyosun diyorlar(!) yorumlar ve sorular acınılası. her neyse çekilin önümden genelleme yapmayın zira kendi semtimde de yeganeyim, idolüyüm börek çörek yiyip yan gelip yatan hemcinslerimin .. kıskanmayın siz de koşun.koşa koşa öğrenirsiniz.
  • senaryosunu gülse birsel'in yazdığı aile arasında adlı filmde en çok güldüğüm replikle anlatılmış tespit.
    "hıh ben hiç koşmam"
  • koşmaz, koşturtur.
  • koşmaktan vazgeçtim, hiç olmazsa yürüsünler yeter.
    allah aşkına biraz hızlı yürüyün.
  • vücudunu kontrol edebilseydi zaten iyi de sevişirdi.
    durum ortada...
  • otsbirci turk erkegine malzeme vermemek icindir
  • yalandan koşarken geçerli olabilecek söylem. zira türk filmlerinde bir hülya koçyiğit koşuşu realitesi var*

ama sahilde scooter ile tek ayağı üzerinde road runner gibi giden bir kızçenin peşinden gayet de becerikli ve seri koşulabiliyor, tanık olan arkadaşlar var*
hesabın var mı? giriş yap