şükela:  tümü | bugün
  • türk kızı yüzünden ülkesinden, vatanından, milletinden ve hatta yaşadığı hayattan, aldığı nefesten soğumuş bir erkeğin yakarışı.

beyler bu allah'ın gayet meşgulken yarattığı kadıncıklar beni doğduğum topraklardan soğuttu!
    beyler ziyadesiyle nobran ve çirkin olan ( aramızda kalsın ben çoğundan güzelim düşünün) bu yaratıkları def edip, en yakın zamanda rus kadınlarından ders alıp geri gelsinler.
    kezbanlıkları ise yedi düvele nam salmış.
    evet beyler gönderelim artık şunları öğrenip geri gelsinler.

hülasa bebeğim insanın yüzünde tarık akan kahkahası ahaha.
  • nereye göndereceğiz şimdi onu düşünüyorum.
  • ne yazık ki büyük oranda (yüzde 80 filan) kadınlarımız için katıldığım başlık. geri kalan yüzde 20'ye can feda o ayrı.
  • yunanistana itelesek ayıp olur mu ya ziyadesiyle kendini alice harikalar diyarında zanneden çok kezban var sanırsın babası voyvodalık yönetiyor prenses gibi havalar evde ayna mı yok ak bir dönüp baksa bari bir şımarıklık kendini beğenmişlik kapris sosyal statü atlama çabası felan ulan siz sırtında mermi taşımış anaların kızlarısınız ne ara bu kadar marjinal berkecan meraklısı kaprisli oldunuz...olayı pisleştiricekler olucaktır olay et meselesi değil arkadaşlar bir ulusun erkeklerinin gururu ayaklar altına alınıyor ot bir nesil yetişiyor %20 oranında erkeklerin mutlu eş buludğu bir ülkede bizler artık alt nesiller büyüsede kız alsak mı diye beklemek zorundayız çünkü ziyadesiyle her yıl %77.4 ü çöp olan kız neslini estetik bile toplamıyor.evet bir mongolum evet bir geri kafalıyım gelin lan feministler ben alayınıza giderim şu çaylak halimle çoğu yazardan daha adamım...
    .
    .
    .
    .
    ulan ne rage attım be tşkrlr sözlük kahvemi alıp tartışmayı dinleyebilirim. :d
  • kardeş sen git bul bir rus niye uğraştırıyosun bizi şimdi. hayır avrupa'ya falan yollasan işime gelir de rusya pek açmadı beni. tabi avrupa'ya gitsem geri gelip türk erkeklerine tahmmül eder miyim? bilemedim :)
  • türk erkekleri, kadınlardan önce gitsinler insanlık öğrenip gelsinler. adamlığı sonra öğretiriz.
  • türk kadınları rage atarken izlemeside ayrı zevkli :)
  • uçak biletim karşılanırsa öncüsü olabileceğim hareket, annenelerizin de kız kardeşlerinizin de birer türk kadını olduğunu hatırlatmaktan mutluluk duyarak entry mi noktalıyorum.
  • oğluna insanlık öğretememiş ve yetememiş türk kadınının durumuna bakıp, üzülerek yarısına katıldığım durum. ama gitsinler, lütfen değer görecekleri o ülkelerde kalsınlar.
  • kadınlık öğretmeyi amaç edinmiş bir kurum ya da ülkemi var ki türk kadınları oradan kadınlık dersleri alacak diye şaşkınlıkla karşıladığım başlık.