şükela:  tümü | bugün
207 entry daha
  • yazık la delirmiş.
  • bize dert olmamalıdır.
  • yalnız "kendini dünyanın en güzel kadınları arasında gören kadınlar haritası" nda bişey dikkatimi çekti. bizim ülkeyi bi kenara koyuyorum genel olarak dikkatimi çeken bişey var. kim ne derse desin dünyanın en güzel kadınları olan ülkelerden polonya' da oran %40, japonya'da %26. bunların çoğunluk tarafından çok güzel bulunduklarını biliyorum. bana göre kore de var o ayrı. neyse..

hindistan'a bakıyorum. hani o kadınlarını görünce hayattan soğuduğunuz hindistan..(tövbe estağfurullah) %96..

yani acaba güzellik beraberinde olgunluk mu getiriyor. ya da güzel olduğunu bildiği için özgüvenden mütevellit bi mütevazilik mi var!! bilemiyorum. çok enteresan..
  • (bkz: küsüratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın)

tanım: insanın hele ki kadının kendisini güzel bulması kadar doğal bir şey yokken, bu başlık altında hem ırkçı hem seksist yorumlar kusabilen yurdumun barzo erkeklerinden daha onurlu bir davranış olabilir.
  • 10 da 9 u çok fazla olmuş ama 11 ülke gezdim. türk kızları bir çok ülkeye göre güzeller. türk kızların kusuru çoğunun fiziği ve boyu olmamaları.
  • erkeklerin nefes almayı tek kriter olarak saydığı güzel ülkemde haklı bir durum ve sinir bozucudur.

elden ayaktan düşmüş diyebileceği kadına dahi sıvı alışverişi için defalarca mesaj atıp, kur yapan , olmadığı biri gibi gözüken erkeklerin bolluğu ürün çeşitliliğini arttırır ve herkes bana egosu yaratır. bu sefer kadın düşünmeye başlar ve seçme şansı kadına geçer. bu sebeple kendisini güzel olmasa dahi güzel sanar .

ayrıca erkeğin avcı pozisyonunda olmasından kaynaklanan bir durumdur .
  • erkeklerin nefes almayı tek kriter olarak saydığı güzel ülkemde haklı bir durum ve sinir bozucudur.

elden ayaktan düşmüş diyebileceği kadına dahi sıvı alışverişi için defalarca mesaj atıp, kur yapan , olmadığı biri gibi gözüken erkeklerin bolluğu ürün çeşitliliğini arttırır ve herkes bana egosu yaratır. bu sefer kadın düşünmeye başlar ve seçme şansı kadına geçer. bu sebeple kendisini güzel olmasa dahi güzel sanar .

ayrıca erkeğin avcı pozisyonunda olmasından kaynaklanan bir durumdur .

not: erkeğim
  • akıl sır erdirilemeyem durum. mahallenin abaza delikanlıları tarafından devamlı laf atılmak suretiyle havalanan kezbanın, açılıp saçılıp instagram hesabını dudak büzen selfilerle doldurması ve yüzlerce like alması sonucu oluşan özgüven patlaması. ülkede bukadar abaza varken %91 az bile.
  • türk kızları ile derdi olan yazar başlığı. ne alıp veremediğin var türk kızlarından.
  • küsurat vereyimde salladığım anlaşılmasın. doğru oran %94.72
25 entry daha