• öncelikle neden hep bu ortamda kadınlar küçük görülüyor kusura bakmayın ama erkekler de bu kendini yakışıklı sanma olayı var kadınların kendini güzel sanmasından daha çok hemde ve bu arada yarısından çoğuda keko türkiye bu yüzden gelişmiyor kadın erkek eşit değil erkek her zaman kendini daha üstün görüyor eğlenmek için kadını eziyor hem sanane güzel görüyorsa hayattan mı soğusun sevmesin mi kendisini bu durum bana çok cahilce geliyor türk kadınları güzeldir erkekleri yakışıklı ama böyle sanması denilince gerçekten yazıklar olsun ülkece birlik olamamamızın nedenleri arasında bencr bu ego ya da kendini üstün görme
  • yazık la delirmiş.
  • 10 ülke, 50 nin üzerinde yabancı şehir gezen birisi olarak. evet.. türk kadınları güzeldir. türk kadınları türkiye de iken anlaması zor ama gurbette aranandır. türk kadınları annedir, ve gerçekten çok güzellerdir.
  • yalnız "kendini dünyanın en güzel kadınları arasında gören kadınlar haritası" nda bişey dikkatimi çekti. bizim ülkeyi bi kenara koyuyorum genel olarak dikkatimi çeken bişey var. kim ne derse desin dünyanın en güzel kadınları olan ülkelerden polonya' da oran %40, japonya'da %26. bunların çoğunluk tarafından çok güzel bulunduklarını biliyorum. bana göre kore de var o ayrı. neyse..

hindistan'a bakıyorum. hani o kadınlarını görünce hayattan soğuduğunuz hindistan..(tövbe estağfurullah) %96..

yani acaba güzellik beraberinde olgunluk mu getiriyor. ya da güzel olduğunu bildiği için özgüvenden mütevellit bi mütevazilik mi var!! bilemiyorum. çok enteresan..
  • (bkz: küsüratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın)

tanım: insanın hele ki kadının kendisini güzel bulması kadar doğal bir şey yokken, bu başlık altında hem ırkçı hem seksist yorumlar kusabilen yurdumun barzo erkeklerinden daha onurlu bir davranış olabilir.
  • %100 ü kendini yakışıklı bulan erkeklere göre daha makul bir orandır.
  • japon kadınları bile haklı acıklaması cok yerinde olacaktır
  • allah askina bu soruyu hintlilere pakistanlilara sorsaniza!! guzel oglum turk kadini. goreceli olarak da olsa beyaz tenli, orta boylu, makul hatlarda eli yuzu duzgun kadinlar simdi. tabi sen tutup da iskandinav ulkeleriyle, rusyanin sulak yerlerinde yetismis iki metrelik ablalarla kiyasliyosan boyle camur atman normal ama dunyanin sandigin kadar buyuk bir yuzdesi degil o ablalarin guzel olanlari da. zaten oyle olsaydi herkes onlarla evlenirdi ve tum dunyanin gen havuzu guzellik yuzdesi bakimindan daha iskandinav olcutlerde seyrederdi. ozetle guzel turk kadini, yasasin turk kadini. catlasin elde edemeyip careyi sozlukte bok atarak egosunu tatmin etmekte bulan ezik nesil.
  • erkeğin düşmanı erkek ; götlerini biz kaldırdık amk sonra niye böyle oldu demeyelim genjler
hesabın var mı? giriş yap