• erkeğin düşmanı erkek ; götlerini biz kaldırdık amk sonra niye böyle oldu demeyelim genjler
  • küsürat verseydin de salladığın belli olmasaydı.
  • erkeklerin nefes almayı tek kriter olarak saydığı güzel ülkemde haklı bir durum ve sinir bozucudur.

elden ayaktan düşmüş diyebileceği kadına dahi sıvı alışverişi için defalarca mesaj atıp, kur yapan , olmadığı biri gibi gözüken erkeklerin bolluğu ürün çeşitliliğini arttırır ve herkes bana egosu yaratır. bu sefer kadın düşünmeye başlar ve seçme şansı kadına geçer. bu sebeple kendisini güzel olmasa dahi güzel sanar .

ayrıca erkeğin avcı pozisyonunda olmasından kaynaklanan bir durumdur .
  • erkeklerin nefes almayı tek kriter olarak saydığı güzel ülkemde haklı bir durum ve sinir bozucudur.

elden ayaktan düşmüş diyebileceği kadına dahi sıvı alışverişi için defalarca mesaj atıp, kur yapan , olmadığı biri gibi gözüken erkeklerin bolluğu ürün çeşitliliğini arttırır ve herkes bana egosu yaratır. bu sefer kadın düşünmeye başlar ve seçme şansı kadına geçer. bu sebeple kendisini güzel olmasa dahi güzel sanar .

ayrıca erkeğin avcı pozisyonunda olmasından kaynaklanan bir durumdur .

not: erkeğim
  • akıl sır erdirilemeyem durum. mahallenin abaza delikanlıları tarafından devamlı laf atılmak suretiyle havalanan kezbanın, açılıp saçılıp instagram hesabını dudak büzen selfilerle doldurması ve yüzlerce like alması sonucu oluşan özgüven patlaması. ülkede bukadar abaza varken %91 az bile.
  • ülkede ortalama kadınlardan güzelim ama tam da güzel değilim bi şirin oluyom bi dişi karışık bişilerim. laf atanlara teşekkür ederek geçiyorum onlar güzele hakkını veren kardeşler. tanışmak isteyen erkeklerle en azından konuşuyorum, konuşmak zararlı bi eylem değildir kimse sizi konuştunuz diye düdüklemez.

medeni bi toplumda medeni bi kadın nazik bi biçimde iletişim kurabilir karşı cinsle. bunu aksi davrananlar tecavüzcülerin kadın verisyonu. ben hayatımdan memnunum valla.
  • kadınlarımızın kendilerini güzel sanmasında sıkıntı yok asıl güzel sevmelerinde sıkıntı var. hep bir hesap kitap var kafalarında, sevilecek adamları sevmeyip sevilmeyecek karakterlere değer vermeleridir gerçek sorun. sonra üzülen hep kendileri oluyor.
  • küsurat vereyimde salladığım anlaşılmasın. doğru oran %94.72
  • küsüratlı söyleyeyim de inandırıcı olsun.

tanım: türk kadınıyla ilgili sayısız genellemeden biri

edit: imla bozuklukları giderildi
  • sanırım instagram sonrası bu orana ulaştılar. bir de çeneleri ve takipçilerinden nasıl faydalanırım diye bir istatistik yapsa eyvah eyvah :)
hesabın var mı? giriş yap