• orgazım değil de borgazım olsaydı yapacak kişiler belliydi.

hahahha...

orgazım... mucuk.
  • kamasutra sözlük’te bu hafta: kadını orgazm etmek için iyi sikin ha erken boşalmayın.
  • yine erkeklerin kendi basarisizliklarini kadinlara addettigi bir baslikla daha karsi karsiyayiz.

yazik vallahi size.
  • nedeni dil bilgisidir. "boşalttırmak" diye bir kelime kullanmayı tercih eden erkek, yatakta ne yaptığını/yapacağını bilmez ama bildiğini sanır. sorsan suç kadında, hiç olmadı klitorisindedir.
  • yemin ederim içime yara olan durum.

ben, 45 yaşına gelmiş ve orgazm olmayan kadınlar tanıdım. daha bir kere bile kendine mastürbasyon yapmamış bacılarımın dertlerini dinledim.

beyler öncelikle lafım sizlere,

eğer ki kaliteli ve efsane bir seks istiyor ve de partnerinize eşsiz orgazmlar yaşatmak istiyorsanız rica ederim bencil olmayın. seks, iki kişilik bir oyundur ve bir taraf zevk almazsa, bu en vasat mastürbasyonunuzdan bile daha az haz verir.
    partnerinizi önemseyin. ona kadın olduğunu, güzel olduğunu, onu istediğinizi hissettirin. çünkü dişiliginin dibine kadar farkında olan bir kadinla yaptığınız seksin tadı damağınızdan gitmeyecektir inanın bana.
    kadınlara güzel, cazibeli olduklarını hissettirirseniz sevişme kaliteniz artacaktır.
    onu istediğinizi, onun size yaptığı şeylerden haz aldığınızı hiç imtina etmeden belli ederseniz bu kadının çok hoşuna gidecek ve kadın yatakta adeta devleşecektir.
    ten uyumu diye bir şey olduğunu hepimiz biliyoruz. bunu yakalayamadiginiz kadinlarla beraber olmaktan kaçının. istemediginiz bir kadınla sırf onu sikmek için beraber olmak yerine gidip brazzers'i açıp otuz bir çekin, daha çok zevk verecektir.

size hazirladigim laflar şimdilik bu kadar ama hala okuma kanseri olmadiysaniz devam edebilirsiniz.

bi kadinin orgazm olamamasi bi çok seye bağlıdır.
    partnerini istemiyor oluşu.
    kendini tanımıyor oluşu.
    neyden zevk alip, neyin hoşuna gitmediğinin henüz farkina varmamış oluşu.
    kendini guzel ve cazibeli hissetmemesi
    kendine güvenmemesi (temizlik, yataktaki performans vs)...
    diye uzayıp gidiyor.

erkek olsam, beraber oldugum kadını nirvana seviyesindeki bir orgazma ulastirmadan asla birakmazdim. çünkü bazı kadınlar o an çok güzeller, bazı erkekler de.

şimdi sevgili kadınlarıma bir kaç şey söylemek isterim;

hanımlar, rica ediyorum seksi bir görev olarak degil bir zevk olarak benimseyin. hepiniz elbette böylesiniz demiyorum lakin çevremde oyle kadinlar var ki seks anlayışlarını dinleyince yemin ederim tasi tarağı toplayıp keşiş olmak için kaçma isteğim şahlanıyor.

hiç bir durumda mecburi seks yapmayın.
    erkeginizle konuşun, ona neyin hoşunuza gittiğini, nerenize dokunulduğunda karnınızdaki uçuşan o kelebeklerin harekete geçtiğini anlatın.
    utanmayın.
    biliyorum, çoğunuz utanıyorsunuz.
    aslında çok hoşunuza giden bir şeyi söylemeye utanıyorsunuz.
    eğer oral seksi seviyorsanız -ve elbette partneriniz de seviyorsa- utanmayin, verin adamın ağzına.
    keyif pezevengi olun o konuda.

diyelim ki parterinizin gögüslerinizi öpüp okşamasından ziyade ısırması hoşunuza gidiyor.
    söyleyin.
    hatta test yapın, dayanıklılığınızı ölçerek bunu oyun haline getirin. inanin bana bu erkeginizin de hoşuna gidecektir (denendi. %100 çalışıyor.)

kendinize güvenin.
    seksi sevin.
    sınırlarınız olmasın.
    "aşkım saçım" demek yerine, alın elini hafifçe ısırın.
    oynayın.

tabii en önemlisi, istemediğiniz ve bencil olan hiç bir adamla beraber olmayın.

iyi seksler.
  • valla daha olanını görmedik beyim.
  • türk toplumunda kadınlar seksin kötü birşey olduğu öğretilerek büyütüldükleri için psikolojik olarak sekse soğuklar ve bedenlerini tanımıyorlar. bu nedenle orgazm olmaları zor veya bazen imkansız oluyor. bedenini tanıyan ve seksin doğal birşey olduğuna inanan her kadın orgazm olur
  • çoğunlukla türk erkeğinin bencilliğinden kaynaklanan durumdur.

foştok foştok gidip gelip rahatlamak varken, kim ön sevişmeye zaman harcayacak da, arayıp noktayı neyim bulacak da...
  • sizi bu kadar baskılasalar siz de olamazsınız bence, çok takmamak lazım
hesabın var mı? giriş yap