• türk kızına sallıyoruz eyvallah ama biraz da kendimize sormamız lazım bunu arkadaşlar.
    misal tinder, instagram, twitter mesaj kutuları, arkadaşlık istekleri, beğeni atmalar binlerce. seçici olmadığımız sürece bu düzen değişmez.
  • lego'ya çevrilebilendir.
  • sebebi basit, orospu çocuğu meriçler ve am yalakaları denilen tayfa bunların kendini bir şey sanmasına sebep oluyor. tipisiz libido öldücüler bile özgüvenli amk.
  • anlamıyorum ben bu kişileri. bakın arkadaşlar bakın bacılarım -bacım diyeyimde ters anlamasınlar- dünya sizin etrafınızda dönmüyor, herkes size aşık değil. burnunuz havada gezince asil olmuyorsunuz. öncelikle güzel bir meslek sahibi olun. eğer güzel bir mesleğiz olmaz ise sizin peşinizden koşan erkek tayfanına görgüsü kültürü o oranla düşüyor.

son olarak, bu havalı kızlarımız nedense gidip en kötü en pislik erkeklerle birlikte oluyorlar. sonrası zaten malum hergün haberlerde görüyoruz.
  • kadın ve erkek sayısı eşit bile olsa, ülkede evli barklı, bekar, dini bütün , ateist, 20 yaşında , 60 yaşında, her türlü erkek, 20-30 yaş arası, aktif cinsel hayatı olan kadınların peşinde koşunca oran 1:10 seviyesine kadar çıkıyor.
    üstelik sadece cinsellik odaklı bu ilgiyi, anlamının ve amacının ötesinde algılayan kadınlar, kendilerini dev aynasında görmeye başlıyor. sonuçta sadece cinsellik değil, ciddi bir ilişki için kendilerine yaklaşan, ve kendi seviyelerindeki , hatta üstündeki erkekleri beğenmiyor, özgüven patlaması yaşıyorlar.

genelde 35 yaşın üstüne geçince hayatın acı gerçekleriyle karşılaşıyorlar, ama iş işten geçiyor.
  • şımarıklık ve ego ile karışmasın lütfen.
  • tanımadığı tüm erkekleri aşağılamak üzerine kurulu bir özgüvendir. kendisine değer vermeyen birini görünce de tutulur ona. bir dengeye sabit değildir.

toksit bir olaydır anlayacağınız. her kadında olmamakla birlikte, bunu sadece kadınlara yıkmamak gerekir. içinde bulunduğumuz durumda kadın erkek ilişkileri maalesef çok kötü seviyede.
  • sırf tiplisin diye yattım senle, uzatma hadi aşık falan olma, demişti birisi eğer okuyorsa. eyy almanya sen kimsin ya
  • her ırk dişi ya da erkekte olması gereken bir şeydir. tabi ki özgüvenin olacak abi, ezik olmak mı daha iyi
  • kocasına bağlı türk kızı özgüveni var bir de düşman başına.
hesabın var mı? giriş yap