• ananız da rus'tu çünkü...
  • babamın da hak verdiği realite.
  • herkesin bildiği bu gerçeği gelin itiraf edelim artık. hello ukrayna!
  • yani evet ülkemiz kızları - eğer tercih şansım olacaksa - ilk seçimim olmazdı. fiziksel hiç bir durumu kastetmiyorum. ülkemiz insanı olmakla ilgili bir şey. kadınımız da erkeğimiz de genelde aynıyız.

da başlığa konu olan önermeyi düşününce sanki bütün dünya kadınları kollarını açmış bizim kıllı, göbekli, makarna kollu ve bacaklı, hazımsız ve kompleksli erkeklerimizi kollarını açmış bekliyor gibi oluyor.

aga yabancıların kadınları güzel olduğu kadar erkekleri de şekilli, temiz, karakterli ve yakışıklı. ben şahsen bir avrupa ülkesine gittiğimde bi oradaki heriflere bakıyorum, bir bana ve bizimkilere bakıyorum durum hiç de öyle "helga türk erkeklerine bayılıyor tadında değil. dedim ya kadınlar zaten elf, erkekler de zeus..

ha türk erkeklerinin prim yapacağı ülkeler yok değil ama bu genelde kadınların da maymun gibi olduğu geri kalmış güneydoğu asya ülkeleri için geçerli ki orada da prim yapılmasının asıl sebebi kadının sizi ülke dışına çıkış bileti olarak görmesi. hepsi bu. ha bu arada gerçekten yakışıklı, vücutlu, çekici bir erkeksiniz diyelim. batı ülkelerinde yine de yerel erkekler karşısında bir sıfır geridesiniz.

uzun lafın kısası, sanki alternatif çokmuş gibi ortaya atılan önermedir.
  • olum tamam avrupaya baktığın zaman türk kızının olumsuz yönleri çok daha fazla. ama aynı yöne baktığında bizim de erkekler olarak olumsuz yönümüz çok daha fazla. tencerekapak işte ağlaklık yapmayın boşuna. babamın bi lafı vardır "iki ucu boklu değnek" diye. heh işte öyle. toplum olarak gelişmeliyiz. türk kadınları sıkıntılı dersen bende hiçbir problem yok demiş olursun. bunu diyen bir insan da zaten problemli olduğu için söylüyordur. üzgünüm.
  • bir bakıma doğru ama genellemek yanlış olur. hepsi aynı değil.
hesabın var mı? giriş yap