şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sözlüğe çağ atlatacak muhteşem olay.
  • bunu anlamıyorum arkadaş.
    hoşunuza gitmeyen başlıkları görmezden gelin olsun bitsin.
    o başlıklar genellikle benim de hoşuma gitmiyor ama ne gerek var siktin formatı eyledin viran kafasında olmaya. formatı sen kendince devam ettir gerisine ne karışıyorsun?

tanım:yasakçı zihniyete hayır diye karşıladığım başlık.
  • 80 milyon insan hiç biri aynı değil, bu genellemeler beni bitirdi , sallandıralım bi kaç tanesini
  • sözlüğün yüzde doksanında ilgi gördüğüne göre yasaklanması anlamsızdır. kabul etmek lazım ki bizim nesil bu kafa yapısında ve bu başlıklar ilgi duyuyor. sözlükte 30 cm'den küçük çavuşu olan, bmw'den düşün arabası olan yok ama herkes birbirine yürüme derdinde.
  • cinsiyetci tüm basliklar ve küfürler yasaklansa keske. bi de sürekli kafayi cinsellikle bozmasa keske bu toplum. ve evet fikir özgürlügü etik sinirlarda biter. cinsiyetcilik ve irkcilik etik sorunlardir, fikir özgürlügü kapsamina girmez. salak salak konusmayin yani.
  • en başta ben yer alırım bu tür başlıklı konuların burada yer almasını yasaklamada. her gün başka bir saçmalık. sanki bu tartışmaları yapanların kökeni victoria ingiltere’sinden gelen soylulara dayanıyor. yasaklanmasını isteyenlerin başında gelirim. çok rahatsız edici bir boyuta vardı artık bu tür saçma konular.
  • zor olmasa gerek.
  • zaten çalışma yapılmış sanırım. çünkü, daha önce, türk erkeği vs italyan erkeği vb. başlıklar entry doluydu. ancak,
    başlığın altı boştu ben entry girerken. umarım, yine bir çalışma yaparak tamamen engellerler bu tarz başlıkları.

tanım: cinsiyet karşılaştırması ve ayrımı yapan her bir başlık için uygulanmalı dediğim eylem.
  • artık yapılması gereken, geç bile kalmış uygulama.

sansürle falan alakası yok, bok temizliği denir buna en fazla.