• son günlerde türk kızlarının istediği yegane şey. ekşi sözlük'te türk kızı ve kezban başlıklarının altında yazılan her entry bizlere çok büyük dert olmuş, genel türk kızlarını derin düşünce ve planlara itmesine neden olmuştur. bu başlıkta yazılan yazılar; hem kişiliğimize, hem de kısmetimize engel oluyor. kısmetlerimizi kapatıyor. elin fransızı, italyanı, iskandinavın da yaşayan yakışıklı erkeklere kötü örnek teşkil edebilir; ve bizleri gerçekten kıllı, bakımsız, tripli burnu havada çirkin kız olarak görmesini sağlayabilir. kızlar arasında artık tek muhabbetimiz sözlük oldu. "ayy yine ne yazmış hayvanlar" ya da " ay geçen birinin entrysine denk geldim, sabaha kadar sinirden uyumadım" gibi muhabbetlerin haddi hesabı yok.

  çözüm olarak aramızda aldığımız en son karara gelirsek; bu işi çözse çözse ssg çözer dedik. kendisinin yazmış olduğu entyleri uzun zaman boyunca inceledik; ve kadın ruhu yapısını kadın anatomisini gerçekten çözmüş, aydın bir kadın dostu olarak seçtik. bu işi yapması için ondan yardım istemeye karar verdik. kolay olmayacak belki, erkeklerin hışmına uğrayacak; ama şunu bilsin ki biz daima yanında olacağız. (her türlü ihtiyaç) ve destekte ssg'nın yanında olacağız. hadi aslanım çöz şu işi!!
 • "..ama şunu bilsin ki biz daima yanında olacağız. (her türlü ihtiyaç) ve destekte ssg'nın yanında olacağız..."

  her türlü ihtiyaç derken?
  hımmm... oeh. hımps. ehehö. rererö... vızzz.. cik cik cik.

  kezban terörü bitmez arkadaş. şu istekle bile kendini kezban olarak etiketlemeye devam edenler, benim gibi şu başlığın altında mal mal şu olayı didikleyenler olduktan sonra bitmez.

  hak ediyorsun. ama söyleyince benim adım "kamil" oluyor hanım abla. şanlı direnişine devam etmeni temenni eder, gözlerinden öperim.
 • aklı başında hiçbir türk kadınının destek vermeyeceği talep, çünkü böyle bir isteğin destek bulması bile türk kızı ve kezban başlığı altındaki eleştirilerin çoğunu kanıtlamaktan başka bir işe yaramaz.