şükela:  tümü | bugün
 • son günlerde türk kızlarının istediği yegane şey. ekşi sözlük'te türk kızı ve kezban başlıklarının altında yazılan her entry bizlere çok büyük dert olmuş, genel türk kızlarını derin düşünce ve planlara itmesine neden olmuştur. bu başlıkta yazılan yazılar; hem kişiliğimize, hem de kısmetimize engel oluyor. kısmetlerimizi kapatıyor. elin fransızı, italyanı, iskandinavın da yaşayan yakışıklı erkeklere kötü örnek teşkil edebilir; ve bizleri gerçekten kıllı, bakımsız, tripli burnu havada çirkin kız olarak görmesini sağlayabilir. kızlar arasında artık tek muhabbetimiz sözlük oldu. "ayy yine ne yazmış hayvanlar" ya da " ay geçen birinin entrysine denk geldim, sabaha kadar sinirden uyumadım" gibi muhabbetlerin haddi hesabı yok.

  çözüm olarak aramızda aldığımız en son karara gelirsek; bu işi çözse çözse ssg çözer dedik. kendisinin yazmış olduğu entyleri uzun zaman boyunca inceledik; ve kadın ruhu yapısını kadın anatomisini gerçekten çözmüş, aydın bir kadın dostu olarak seçtik. bu işi yapması için ondan yardım istemeye karar verdik. kolay olmayacak belki, erkeklerin hışmına uğrayacak; ama şunu bilsin ki biz daima yanında olacağız. (her türlü ihtiyaç) ve destekte ssg'nın yanında olacağız. hadi aslanım çöz şu işi!!
 • (bkz: entry er silinsin)

  (bkz: tiz o entry siline)

  edit: bu başlık (bkz: türk kızı ve kezban'daki entry'er silinsin) halindeyken yazılmış bi entry'ydi ama ne hallere geldik. vurmayın arkadaş.

  edit 2: vur, o karıyın amına koyım vur.
 • (bkz: uzunca incelemek)

  (bkz: kezban)

  ıste sozluge kabul etmekle bitmiyor bu isler.
 • "..ama şunu bilsin ki biz daima yanında olacağız. (her türlü ihtiyaç) ve destekte ssg'nın yanında olacağız..." şeklinde destek verenlerin isteği

  (bkz: ssg benim)
 • (bkz: türk kızı)

  (bkz: kezban)
 • kimse kusura bakmasın, bu başlık - istisnalar kaideyi bozmaz- - bu duruma getirdiniz - anadolu kadınını tezih ederim, kendine şehirli kadın-kız diyen her türk kızının ve kezbanın feminist olduğunun, her feminist türk kızının ve her feminist kezbanın işine geldiğinde hele ki iş dönüp dolaşıp seks'e geldiğinde sonuna kadar özgürlükçü, işine gelmediğinde tam bir faşist olduğunun kanıtıdır.