şükela:  tümü | bugün
  • sapı tutmanıza neden olur.
  • kaç kıza kapı tuttun?

diye sormak istediğim başlığımsı.
  • kesinlikle çok haklısın , az önce başıma geldi. pişmanım o kapıyı açtığıma
  • afedersin bildigin oküzlüktür. karşı taraftan sonsuz nezaket bekler ama kendisi teşekkür etme inceliğini bile göstermez. kapıyı suratina çarpacaksın bu at kafalarının, belki insanlara nazik davranmayi öğrenirler bu dişi kozalaklar.
  • yalnızca "türk kızı"na değil topyekun bu ülke insanına ait davranış biçimi.

bu tip insanların ya kapıyı suratlarına bırakacaksın ya da kapıdan geçtikten sonra "rica ederim" diyeceksin.
  • türk vatandaşıyım, cinsiyetim bildiğim kadarıyla erkek değil, (çok nadir de olsa)her kapı tutana teşekkür ediyorum. her kapı tuttuğum kız/erkek (insan) de bana teşekkür etmiyor ama gelip başlık açmıyorum. sevgiler
  • rastlamadığım türk kızıdır. özellikle kapı tutayım, gelen geçsin diye bir takıntım yok ama kapıda karşılaştığımda genelde/çoğunlukla yaş/cinsiyet ayrımı yapmaksızın yol da veririm, kapı da tutarım. çoğunlukla ya teşekkür eder iyi günler dilerler, ya da kafaları ile selamlayıp geçerler. öyle bön bön bakanları yüz kişide üçtür bilemedin beştir fazla değildir yani.
    ya çok acayip yerlerde yaşıyorsunuz ya quasimodo gibi bir tipiniz var gören şok oluyor ya da kapıyı tutarken tecavüzcü coşkun tavırları sergileyip insanları tedirgin ediyorsunuz demek ki ..
    (bkz: ne diyoruz ne anlıyoruz)
  • türk kızlarının alayına genelleme yapılmaması gereken başlık..
    çünkü kendim de içinde olmak üzere henüz bu tip kız örnekleriyle karşılaşmadım..
  • her seferinde teşekkür ederim, cinsiyete bakmadan da ardımdan gelen için tutarım.
    insanız önce kadın erkek değil.