• konu ne zaman cinsel hayata renk katmaya gelse, tüm türk kızlarının ağız birliği etmişçesine ileri sürdüğü istek. istisnasız her türk kızında var bu hayal. nerden gördüler, hangi filmde, hangi dizide izlediler bilmiyorum ama konu ne zaman fanteziler olsa hepsi " aaa kesinlikle yatak odamın tavanına ayna kaplatcam" diyor.

bunların bir de elleri yatağa kelepçelemek isteyen ve gözleri bağlamak isteyen versiyonu da vardır ama o zaten çok klişe olduğu için hakkında uzun uzun yazmaya gerek duymuyorum.

edit: arkadaşlar başlık hortlamış; hiç duyulmamış bir genelleme denmiş fakat bir kadınla konuyu fantezilerden konuşmaya getirirseniz bu tespitin asla şaşmadığını göreceksiniz. lütfen sevgilisi olan suserlar sevgililerine bir fantezisi olup olmadığını ve ne gibi bir fantezinin hayalini kurduğunu sorsunlar. bu cevabı alacak ve şaşkınlık içerisinde kalacaklardır.
  • ben o ayna ne zaman kafama düşecek diye kaygılanıp cinsel fantezimi oturma odasına taşırdım sanırım.
    asla yaptırmam dediğim şeylere bir yenisi daha eklendi.
  • bir ikigün evvel arkadaş ortamında konuyu dile getiren bayan arkadaşımızı oturup ciddi ciddi dinlediğimiz konudur. türk kızının kanayan yarası, beyaz atlı prensten sonraki yegane amaçtır. hayretullah..
  • çok yerinde bir fantezi destekliyoruz...
  • ibretlik tespit
  • güzel popolu bir erkeğin üstünüzde iken aynada poposunun inip çıktığını görmek çok zevkli olabileceği için normal fantezidir.
  • hiç duyulmadık bir genelleme gerçekten iyice yalan da söylemeye başladınız ha. içkiniz kumarınız kadınınız bitti bi de yalanınız başladı.
  • kendini izlemeyi seviyorsa ustte bulundugu pozisyonlari partnerini izlemeyi seviyorsa altta bulundugu pozisyonlari sevdigine isaret eden durumdur. tabi serbest dusme ortaminda sevismiyorsa.
  • vücudunu seven, bakmaktan ve göstermekten çekinmeyen kadınlar için güzel bir fantezi..
    türk kadınında çok yemez..
    en fazla sırt üstü yatar, seni üstüne alır, kafanı bastırır vücudunu görme diye ve tavandan kendini izler..
    bence bu da okeydir..çünkü kadınlarda odaklanma sıkıntısı olduğundan, erkek için de rahatlatıcı bir çözüm olabilir..
    dediğim gibi o utanmama seviyesine ulaşabilse yurdum kadını, dünyanın anasını siker ama özgüven denilen şey türkiyede çok yanlış anlaşılmış durumda..
    bu yüzden biz hep turizmci..
  • eger istanbulda ise olasi bi depremde ikisininde anasi s.kilir.
hesabın var mı? giriş yap