• hiç duyulmadık bir genelleme gerçekten iyice yalan da söylemeye başladınız ha. içkiniz kumarınız kadınınız bitti bi de yalanınız başladı.
  • güzel popolu bir erkeğin üstünüzde iken aynada poposunun inip çıktığını görmek çok zevkli olabileceği için normal fantezidir.
  • vücudunu seven, bakmaktan ve göstermekten çekinmeyen kadınlar için güzel bir fantezi..
    türk kadınında çok yemez..
    en fazla sırt üstü yatar, seni üstüne alır, kafanı bastırır vücudunu görme diye ve tavandan kendini izler..
    bence bu da okeydir..çünkü kadınlarda odaklanma sıkıntısı olduğundan, erkek için de rahatlatıcı bir çözüm olabilir..
    dediğim gibi o utanmama seviyesine ulaşabilse yurdum kadını, dünyanın anasını siker ama özgüven denilen şey türkiyede çok yanlış anlaşılmış durumda..
    bu yüzden biz hep turizmci..
  • adam kalkmış bunda bile türk insanı dememiş, türk kızı demiş. kesin öyledir kardeşim, türk erkeklerinin değil de türk kadınlarının fantezisidir kesin bu de mi?
    düdüt:imla
  • kesin kendini ince gösteren ayna taktırmak ister.
  • durum ayna değil yansımayı görebilmek olduğu için neden mesele aynaya indirgenip insanların gözü "ulan ya ayna götümüze girerse" ile korkutuluyor anlamak güç. inşaat işleri hiç anladığım işler değil ancak yansıtıcı işlevi olan tek nesne ayna değil. metalik olup kağıt gibi olabilen ve ışığı düzgünce yansitabilen birçok ürün mevcuttur. hadi yine iyisiniz 140 iq'mun meyvelerini yiyin bakalım.

bu arada dinimizce yorgansız seks bile şeytanla yapılmış threesome sayılırken, aynalı seks sanıyorum ki orgy mertebesindedir.
  • eskitme ayna mı , füme ayna mı , bronz ayna mı ,baklava desenli mi , asimetrik döşeme mi?
    ayna ayna söyle bana , en fantazitik hanginiz bu tavanda.
  • aman geçici heveslere uyup yaptırmayın. temizlemesi o kadar zor ki anlatamam. bir de tehlikeli.
  • ben o ayna ne zaman kafama düşecek diye kaygılanıp cinsel fantezimi oturma odasına taşırdım sanırım.
    asla yaptırmam dediğim şeylere bir yenisi daha eklendi.
  • arkadaş o balkonu camla kapatma fantazisidir. uydurmayın!

(bkz: cam balkon)
    (bkz: balkon kapattırma)
hesabın var mı? giriş yap