• pinkfreud tarafından kaleme alınan ve 1.12.2016 itibarıyla satışa çıkmış olacak roman.

arka kapak yazısı:
    "benim gibi bencil, çıkarcı, hatta çoğu zaman yalancı, yüzeysel ilişkiler uzmanı birini ancak ali gibi biri sever diye düşündüm. benim kadar kusurlu birini ancak onun kadar kusurlusu severdi. iyi bir insanın beni sevemeyeceğini, sevmeyeceğini düşündüğümden ali'yi tüm hataları ve kötülüğüyle kabul ediyordum.

hak ettiğim şeyin, bu olduğuna inandırmıştım kendimi.
    ona olan aşkım bir şekilde kendimi cezalandırma yöntemimdi."

türk kızıyla sıkıntısı olan türk erkeklerinin okuyup kafa bulacağı roman olacaktır muhtemelen.
    yazarı zaten sözlük sakiniymiş *.
  • agirlik olarak bir cogu yakindir. vasati 40 tonton. vurmayin citipitilarda var arada deyip siyrilayim.
  • hemen satın alıp okumak için sabırsızlandığım kitap. okuma sonrası editler gelecek.
  • okudum. evet dizüstü edebiyat da okuyorum diğerlerini de. peşin peşin söyleyeyim öyle bok püsür bir kitap değil. bir pazar sabahı elinize aldığınızda akşam yemeğine kalmadan bitiyor ve bir gülümseme kalıyor yüzünüzde. gerçekten yaşanmış mı kurgu mu yoksa ikisinin karışımı mı bilemiyorsunuz tabii. yazar ali'ye duyduğu aşkı ve bu aşkı yaşarken yaşadıklarını bir arkadaşına anlatır gibi yazmış. tarzının da bu olduğunu biliyoruz zaten. keşke 9. baskısını yapmadan önce herhangi bir ofis programında açıp yazım yanlışlarını kontrol etselermiş. bir kere okumayla rahat beş on tane yazım hatası yakalanan bir kitabın editörü ne iş yapmıştır acaba? yoksa "yhaa bu kitapları 15 yaşındaki ergenler okuyoo onlar da türkçe yazamıyooo zaten ne anlicaklar" diye mi yaklaşmışlar olaya bilemiyorum. kitap basılmadan önce satır satır okuyacak kimse bulamıyorsan bana gönder pelocum deyip entarimi bitiriyorum.
  • kitapçıda rastladım, birkaç sayfasına baktım. sonra kaç baskı yaptığına baktım: dokuz baskı yapmış.

o andaki hissiyatım.
hesabın var mı? giriş yap