şükela:  tümü | bugün
 • manipulasyon
  bu sadece kızlar için degil, ulkemdeki tüm kadınlar ve hatta çocuklar tarafından da başarı ile gerçekleştiriliyor. şoklardayım.

  mesela anneler sadece kocalarını değil çocuklarını babalarını ve hatta arkadaşlarını manipule ediyor onları ikna, acındırma, iğneleme, suçlama ve hatta hafif hafif tehdit ile bile istediklerini yaptırıyor.
  (bkz: pasif agresif kişilik bozukluğu)
  asla anlamıyor ve saygı da duymuyorum. bence alcakça, namussuzca ve korkakca birsey bu. ıstediklerini kendin elde et. edemiyorsan da bunu kabul et. dunya senin etrafında dönmüyor! insanları rahat bırak!
 • en ufak bir tartışmayı çok büyük bir kavgaya çevirebilmeleridir.
  çok başarılılar ,haklarını vermek lazım.
 • istemektir
  ilgi ister,dürüstlük ister,sadakat ister,izin ister,para ister,gezmek ister,okumak ister,süslenmek ister,alışveriş yapmak ister,komşudan mayalık 1 fincan yoğurt ister,yemek ister,kilo almamak ister,sevgilisi olsun ister,sorumluluğu olmasın ister,sevişmek ister,kirlenmemek ister,aile kurmak ister,tek taş ister,beştaş ister, tam tur ister,bebek ister, baby shower ister, doğum fotoğrafçısı ister,düğün fotoğrafçısı ister,en güzel gelinliği ister, dalyan gibi bir adam ister, küçük sürprizler ister, vazgeçmek ister,beğenilmek ister,cesur olmak ister,korkmamak ister,sahiplenilmek ister,estetik yaptırmak ister,doğal olmak ister,kaşlarını doldurmak ister,botoks yaptırmak ister, en güzel ayakkabıları ister,en güzel çantaları ister,ruj ister,oje ister, hardcore ister,masum olmak ister,tezat olmamak ister,sabahları saçları fönlü uyanmak ister,kocası çoraplarını kirliye atsın ister...

  daha sayarım isterseniz.

  istiyorlar arkadaşlar.kızlar durmuyorlar.

  eddit:imla
 • gereksiz bi sekilde her kelimenin sonuna "ki" eki koyabilmes*i. sevimli oldugunu saniyor, ama aptal. for example: bugun oyle gezdik kii, seni cok seviyorum kii.. anann ami kii ! buda bole bi tesbitimdir.
 • maruz kaldığı cinsiyetçi başlıklarla başa çıkmak
 • kadına şiddetin, hakaretin ve aşağılamanın serbest ve cezasız olduğu türkiye gibi bir ülkede yaşayabilmek
 • senin mutlu bir anını kıskanıp o günün anasını sikmesidir.
 • kendi değerini, güzelliğini, zekasını vs. olduğundan çok daha fazla gösterme. etrafta dolaşan taş çatlasa 10 üzerinden 4'lük kızların adeta bir victoria's secret modeli edasında dolaşmasını ben başka bir şeyle açıklayamıyorum. önce kendileri inanıyorlar sonra diğer insanları inandırıyorlar çok güzel olduklarına. bu algıyı nasıl yaratıyorlar çözmüş değilim.
 • siyasal islamın en azından son 17 yıldır hakim olduğu, doğu ile batı arasında sıkışıp kalmış cağnım türkiye’de;
  hele de doğuda, güneydoğuda doğmuş türk kızının en yetenekli olduğu konu hiç şüphesiz imkansızlıklar ve baskılara rağmen okuyup meslek sahibi olmak, ayaklarının üzerinde durmak. erkek zulmüne karşı özgürlüğünü kazanmak için verdiği mücadele ile dik durmak.

  bitmedi;

  kadın cinayetleri almış başını giderken henüz ölmemiş olmak da var sevgili arkadaşlarım. örneğin çantasında biber gazıyla ırz düşmanlarını püskürtebilmek de biz türk kızlarının en yetenekli olduğu konulardan.

  daha fazla yazmayacağım. zira bunlar bile inanılmaz bir şey.
 • tüm erkeklerin her hareketi kendisini tavlamak içindir. erkek metroda kitap okuyosa kendisine yürüyordur. enstrüman çalabiliyorsa türk kızını etkilemek için çalıyordur. ha sonra kendisini yürüyen erkeklerden en (zengin, güçlü, karizmatik ya da yakışıklı) iyisini kendine eş seçer. diğerlerine de bir pas verir bir taça atar. onları da arkadaşlarına anlatmak ya da egosunu tatmin etmek için kendinden uzaklaştırmaz. tabi bu yaptığım genellemedir ve bunun asıl sebebi de erkeklerin karı kız düşkünlüğüdür.