• türk erkeğinin kendini bilmemesindendir. ideal kadın sen istediğinde verecek ama yine de bakire kalacaktır ki sen onu al! sen kim köpek derler adama.
  • övünecek yeri bir tek orası olan türk kadınları için geçerli olabilir
  • edit2: beni hic sasirtmadiniz sözlük yazarlari. yine dösendiniz kezban diye. gün gelecek siz de gelieseceksiniz ya da bu sekilde öleceksiniz.

geldi yine türk kizi düsmanlari. neymis efendim polonyali kiz begenirken türk kizi begenmiyormus. polonyali kiz türk erkeginin gercek yüzünü bilmiyordur da ondandir.

türk erkegi egosu diye birsey var sürekli görürsünüz "ya bu yabanci garilar bize hasta", "yaw ben avrupa'ya gitsem yüzlerce götürürüm", "ya bu yabanci garilar bizim göbeklerimize hasta"

bunlari diyen binlerce türk erkegi bulabilirsiniz. kisaca o göt kalkikligi türk erkeginde de vardir. vermeden almak ister. otursun pasalar gibi kadin o ne isterse onu yapsin yapmayinca da götü kalkik olsun. ve o göt kalkikliginin sebebi sosyal medya falan da degil icinde yasadigi toplumun kendisi.

bu arada yazar o israilli kizdan izin almis mi bilmiyorum ama kizin fotograflarini kullanmasi suctur.

edit: yazar burada genelleme yaptigi icin özür diler..
  • frenkeştaynından korkan bilim adamı.

bu kadar baskıcı olursan sayın erkek kardeşim, bu kadar yabani kadın yaratırsın.
    bir atasözü der ki " ne ekersen onu biçersin."
  • götüme benzemeleri.
  • türk erkeğinin göt inikliğidir
  • bir çok kişi vurgulamış ama olsun biz de bir kez daha söyleyelim de belki düzeliriz sevgili hemcins çift taşaklı kardeşlerim.

hayatında doğru düzgün bir şey becerememiş, tek başarısı gece kulübü sahiplerini tanımak olan kızlara bu kadar ilgi gösterirsek olacağı budur. hayatta belki de tek önyargılı olduğum kişi böyle insanlardır. şu ana kadar böyle kişilerle pek aynı ortama gelmedim ama gelen varsa söylesin lütfen ne koşunup nasıl anlaşıyorsunuz.

bırakın biraz daha çirkin de olsa kitap okuyan film izleyen gezmeyi seven kadınlarla iletişim kurun. en azından böyle böyle gelecek nesiller kurtulur. bilgi ve kültür seviyesi yüksek anne babaya sahip bireyler ilk başta tanımladığım kadınların prim yapmasını engelleyecek.
  • (bkz: türk erkeğinin kassız götü)'nün sonucudur efendim.
  • okumadım durumum yoktu. lan o ne öyle özet geçsene amk
  • türk erkeğidir.
    bir göt kalkıksa bilin ki birileri kaldırmıştır, bir göt öyle durduk yere de kalkmaz.
hesabın var mı? giriş yap