53 entry daha
  • doğru tespit.

bizzat kendi duyduklarımdan derliyorum. bu sozlerin tamamının failleri üniversite mezunu;

- istanbul’u kanuni fethetmedi mi?

- hz muhammed sünnilerin, hz ali alevilerin peygamberidir. (yuh, çüş, oha!)

- matematiğin muhendislikle ne alakası var?

- matematiğin bilgisayarla ne alakası var?

- körfez savaşı akdeniz’de olmustu (iddialaştık, kavga edecektik neredeyse )

- bi tane dünya savaşı var onda da hitleri yendik. (sonundaki k olmasaydı iyiydi)

ek:
    - aşkı memnu’nun kitabı çıkmış. (bunu diyen suzme salakti belki bunu istatistiklerin dışına atabiliriz)

- o kız arjantinli değil mi, ispanyolcayı nereden öğrenmiş? (bu da yurtdışı görmüş sorsan dunya vatandaşıyım falan der)

aklıma geldikçe update ederim.
  • ne türk kızıymış be eleştir eleştir bitiremediniz. üzüm üzüme baka baka kardeşim. kendini de çok görme. insan kendi gibilerini çekermiş ondan eleştirirken önce kendine bak.
  • gerçekten o kadar millet tanıdım, ülke gezdim... türk kızı kadar cahil, çirkin ama kendini beğenmiş ve boş hatun sürüsü görmedim.. her zaman dediğim gibi.. aklını çalıştıran türk kızlarından uzak durup, ithal kızlara yönelebilir..
  • türk erkeğini görsen, halkların kardeşliği üzerine 8 farklı dilde makale yazıyor zaten amk.

edit: erkeğim yürümeyin.
  • başka bir entry'mde yazmıştım. hemen kopyalayım;

"insan istatiksel verileri kullanmadan, ne gibi durumlarda genelleme yapma hakkını kendinde görür?

sosyal medyada hedef aldıkları ülkeyi dünyaya tanıtan, kültürünü, kadınını, erkeğini ya da ürettiklerini pazarlamak isteyen kişiler arasında yaygınlaşmış bir kullanım şeklidir. tam tersi kullanımı da yaygındır. hedef aldıkları ülkenin, kültürünü, kadınını, erkeğini, ürettiklerini (rekabet sebebiyle) kötüleme amacı da güder.

dünyada 195 tane bağımsız devlet bulunuyor. asya'da 2200, avrupa'da ise 260 dil konuşuluyor. bir insanın " x ülkesi x kişisi x malı, bla bla konusunda şöyle" şekline bir cümleyi kurabilmesi için, (kabileleri saymazsak) 195 ülkede bulunmuş olup, toplamda 2460 adet dil konuşabiliyor ve bahsettiği konuyu her ülkede ve hedef aldığı ülke insanının her birinde tek tek gözlemlemiş olması ya da gelişmiş büyük bir arge şirketinin verileri üzerinden konuşması gerekiyor."

varın genelleme yaparak edilen iddialar ile ilgili siz karar verin.
  • herkes beni sikmek istiyor mantığından kurtulabilse belki kültürlenir
  • kültürlü olduğunuzun bir kanıtı olarak türk kızlarına dair başlıklar açabilir, onları yerebilir, ardından annenizin suratına utanmadan bakabilir ve bir çocuğun eğitimini maddi olarak üstlenmediğiniz bir gün daha geçirebilirsiniz.

ayısınız lan. vallahi de billahi de ayısınız.
  • genelleme yapmak üzerine üzerinize yok. o zaman,

ilim ilim bilmektir,ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsen bu nice okumaktır.

delta, teta, alfa, beta ve gama

bütün frekanslarım senin kültürsüz olduğunu söyledi.
  • doğru, zaten kadına, çocuğa ve hayvanlara ölüsüne ve dirisine cinayetleri, tacizi, tecavüzü, istismarı elit erkekler yapıyor.
  • bunu soran kişiye kültür nedir diye sorun. gider google amcasına danışır. fikir yürütmüş.
220 entry daha
hesabın var mı? giriş yap