şükela:  tümü | bugün
  • örnek olarak, rus kızının ya da çek kızının kısa boylu erkek takıntısı diye bir şey olmadığına göre evrensel bir takıntıdır.

boya bak, 1.50 tam benim tipim diyen biri varsa takdir ederim gerçi; zevk sonuçta.
  • haklı oldukları takıntıdır.
    misal bazen sığabildiğim kadarıyla bakıyorum bir boy aynasında; e gerçekten de hoş duruyor şimdi, sen kızlara bok atacaksın diye bunu inkar etmenin ne alemi var ki amk?
  • sadece türk kızında değil türk milletinin %43'ünde olan takıntıdır.

(bkz: uzun adam)
  • bize niye denk gelmiyor bu kızlar dediğim kız grubu. hayır boy 1.95 olmasa anlayacağım ama neyse. hahaha. şimdi basın eksiyi ibneler.
  • dalyan gibi türk erkeğinin her pozisyona gelen minyon türk kadını takıntısına karşı yapılan cilvedir, verilen karşılıktır. amin.
  • kız:1.50
    aradığı erkek: 1.90
    beraberlik : 5.40
    (ara: hayallerde yaşıyor)
  • tanıdığım türk erkekleri bile uzun boylu erkek ararken bu takıntısını haklı bulduğum kız. ben o kadar takıntılı değilim ama benden de 15 20 cm kısa olmasın bir zahmet. boyum 186, 160'lık adamlar bile asılıyor yok artık. tamam biliyoruz ortalama 175 civarı ama 160'lıklar da kendi aralarında takılsın ya da 170 civarı olanlarla şanslarını denesinler.
  • uzun boylu erkeklerin çoğu minyon kızları tercih ediyorken, neden başkalarını rahatsız ettiğini merak ettiğim durum.
    sizi birileri tercih etmiyorsa sebebi kısa boyunuz değil de aptal kompleksli kafanız olabilir.
  • sadece takintidir, icraate gelince naz tanricasi olurlar.
  • kesinlikle haklı oldukları takıntıdır.

mesela ben, 191 cm boy ve 84 kilo ile nasıl olur da kısa boylu bir erkek ile mukayese edilebilirim? ortada bir haksız rekabet mevcut. o yüzden hanım kızlarımıza saldırmak yerine beslenmenize, sporunuza ve şanslıysanız genlerinize dikkat edin.