şükela:  tümü | bugün
  • bundan etkilenen türk kızı da en az bu arkadaş kadar aşağılıktır.
  • bu orospular yüzünden ülkede taciz ile flört arasındaki çizgi bulanıklaşıyor.
    bak bacım sen bu kaltağı dinleyip hoşlandığın adama evet demiyor, süründürüyorsun ama ülkemizde zeka seviyesi çok yüksek değil. sen böyle yapınca ne oluyor? ülkemizin gerizekalı erkekleri "hayır dedi ama biraz daha ısrar edince kabul etti." gibi saçma bir mantığa sahip oluyor. ondan sonra başka kadın arkadaşlarınız da sağda solda gezip erkeklere "hayır demek hayır demektir tamam mı öküzşerefsiztacizcikadındüşmanıyavşakterbiyesiz." diye hitap ediyor.
    bu hayır demek hayır demektir sloganının önce senin yanındaki şırfıntıya öğretilmesi gerekiyor. taktik yapacağım diye ağzına sıçtı ülkedeki ilişki anlayışının.
  • kayayı delen incir ' in yazacaklarını, kayayı delen incir yazdıktan sonra yazmaktan vazgeçtim.
    bir anlamda da kafayı bu kadar karıştıran kız tipi denebilir. varsa , belasını versin onun, şuncacık penise hasret kalsın vicdansız.
  • ilişkilerin kurdu, dedikoducu, fesat kişiliklerdir. erkek arkadaşı olmayan, yalnız tiplerdir ve kendi yaşayamadığı şeyleri başkalarında görünce kıskançlıktan deliye dönerler bunlar. en yakın arkadaşlarının ilişkilerini verdiği taktiklerle bok edip çiftleri ayırınca içten içe sevinirler. ''erkekler kadınların peşinden koşmalı'' düsturunu benimsemişlerdir ama kimisi kırk yaşını geçtiği halde hala yalnızdır. kendi adam gibi ilişki yaşayamamışken başkalarına ilişki koçluğu yapmakta beis görmezler. ne istediğini bilmeyen, kafası karışık kızların en büyük düşmanlarıdır aslında.