şükela:  tümü | bugün
  • donanımhaber'de denk geldiğim bir konu. bayağı mantıklı geldi. (bkz: kabataş erkek lisesi beyin göçü) yaptığı bu dönemde bir kurtuluş yolu olabilir.
    "türk kızları ile vakit kaybetmek gerçekten anlamsız geldi. hepsi birbirinin kopyası burnu havada, özel bir şeyi olmayan, boş boş yaşayan tipler. yabancıların konuşma şekli bile farklı ve daha düzgün."

"bence yabancı biri ile evlenin hem farklı bir kültür tanırsınız, hem çocuğunuz olduğunda birden çok dil bilir ve size vefalı olur, hem de bilgisiz biri ile hayatınızı mahvetmemiş olursunuz."

kaynak
    edit: en azından avrupalı kadınlar analarına burma bilezik, kız kardeşlerine gerdanlık, ağırlığınca altın gibi gasplara başvurmuyorlar. ayrıca maaşa göre koca adayı seçtiklerini de düşünmüyorum. konuyu saptırıp siyasete, abazalığa bağlayanlar var insan gerçekten hayret ediyor. salt konuyu tartışalım lütfen.
    gelen mesaj:"haklisin turk kizlari gibi altin gaspi yapmazlar. su an ve daha once yasadigim sehirlerde, avrupali kizlarin hepsi turk erkegi arar vaziyette zaten. o yuzden turk kizlari ile vakit kaybetmemeli"
    isviçre'den tatil için türkiye'ye giden genç kız, hakkari'ye gelin oldu
    (bkz: türk kızları tedavülden kalksın rus kızları gelsin)
    edit: türk kızları gerçekten güzel olsalar egolarını hakediyorlar derim. ama malumunuz.. ruslar 25 kat daha güzeller ve egoları kezbanlara göre yok denecek kadar az. işte bu türk kızlarını safinaz yapıyor.
  • bence en iyisi elon musk abimizi biraz daha bekleyip marslı kızlarla denemektir. daha önce oraya hiç türk abaza gitmediği için belki bir şansınız olabilir.
  • donanımhabercilere nekrofiliyi tavsiye ediyorum. zorlanmazlar.
  • doğru olan gözlemdir, ancak çoğunluk erkek yabancı kadınlara erişemediği için yine yerli kadına mecbur kalıyor. (bkz: yazık onlara)
  • tabi canım türk erkeklerinin hepsi birer brad pitt, robert de niro zaten.
    (edit: msj kutum patladı ne meriçliğim kaldı ne ibneliğim ...neymiş konu tip değilmiş!?
    tamam lan tipsiz olanlarınızda birer stephen hawking :) ayrıca meriç güzel isim
    bu meriçler size ne etti ?
    ..dün gece sevişemeyen bize saldırıyor vay anasını sayın seyirciler ?!)
  • doğrudur hep kontrol kendilerinde olsun isterler kendi anne babasına teyzesine ilgili olmanızı sizin kendi ailenize sırt çevirmenizi isterler öyle de karaktersizlerdir.

not: genelleme yapmamak lazım, çalışan ve empati yeteneğini sinsice kullanmayan kadınlar için bir şey demiyorum fakat ev kezbanlarının çoğu böyle ya da bana böylesi denk geliyor maalesef.
  • ırklarla ilgili başlıklar açılmaya başladığından beri bu konuyu gözlemliyorum.

ülkelerin neye ihtiyacı var?

1- ahlaklı sosyologlar
    2- ahlaklı siyasetçiler

farklı ırklara mensup ebeveynlerden doğan çocuk, annesinin ülkesine mi faydalı olacak? babasının ülkesine mi?

yine dönüp dolaşıp aynı yere geliyoruz.

(bkz: tek dünya devleti)

öyle düşüncesizce yazın. yazın, yazın.

ben de çok yazdım. yazdım da, kopyalamak için doğru zamanı bekliyorum.

kill bill'de ki şu sahneyi de hatırlatmak isterim. patron tanaka'nın haklı olup olmadığını bir kez daha düşünün derim.

sevgili dostlarım, sizlere söz veriyorum. bu konuda hiçbir şey tabu olmayacaktır. bana her şeyi yazabilirsiniz. elbette istediğinizle üreyebilirsiniz. fakat sırf bu yazılanlardan etkilenip, yabancılarla üremeyi kafaya koyarsanız, çocuklarınızdan bir siyasetçi yapamazsınız. abd için yaşayan çocuklara sahip olursunuz.

böylelikle, bir elin avuçlarını dahi geçmeyecek 4-5 aile, günü geldiğinde çocuklarınızın çocuklarını yönetecek.

bir şeyi araştırmadan mantıklı buluyor olmanız, ciddi bir sosyolog eksikliğine de ayrıca delildir.

maalesef, bunları yazacak kişi sayısı sınırlı.

edit: hanımlar lütfen bu tarz başlıklar altında türk erkeğine saldırmayın. hedef zaten birbirimize saldırmamız. siz yazarların nick'lerini not alıp, izleyin. hesaplar bir müddet sonra aşırı tahrik ve hakaretten uçuruluyor.

bu başlığa yazanların çok büyük bir kısmı türk erkeği değil! türk olanlar da yazılanlardan etkilendiği için yazıyor.

bu konu sadece türk insanını ilgilendirmiyor. bütün dünyayı ilgilendiren çok ciddi bir konu bu. sistematik şekilde rus erkeğine de hakaret ediliyor. sistematik şekilde koreli'lere de, italyan kadınına da, ingiliz erkeğine de, hintli erkeklere de.

sizler hintlileri, dişleri çürük, bakımsız, sapkın inanışlara sahip, zeki olmayan insanlar olarak bilirsiniz değil mi?

hindistan'da en yaygın meslek diş hekimliği'dir. hindistan, mühendisleri açısından da çok gelişmiş bir ülkedir. hintli mühendislere, abd'ye gitmek dışında başka bir gelecek vaad edilmediğini, aamir khan, 3 idiots filminde de anlatmaya çalıştı.

bütün dünya, kendi ırkına karşı yapılan hakaretin etkisi altında.
  • bu yılbaşı da bir türk kızını sevişmeye ikna edememiş loser türk erkeklerine ait bir replik. hedef 2023 gençler.
  • o zaman başka kızlarla vakit geçirin desem meriç ilan edilirim. ulan hiç mi ananız bacınız türk değil desem haklısın derler. en iyisimi ne bok yerseniz yiyin.
  • saçma. kültürünü huyunu suyunu bildiğin kadınlar varken elin gavuru yalnızca eğlenmeliktir.

t. çok sayıda kadından olumsuz cevap almış kızsız adam beyanı