şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
  • iran kızlarının kazanma ihtimali olan versus.
    edit: bu kadar çok favorilendiğine göre iran kızları kazanmıştır. konu kilit.
  • diyalog, sohbet, mütevazilik, kadın-erkek ilişkilerinde bizim kadınlardan daha makul olduğu söyleniyor. doğru mudur?
  • maalesef iran kızları.. güzeller bence bayağı. tabi %70'i burun estetiği yaptırıyor orası ayrı.
  • iranlı kızların bı tık üstte olduğunu düşünüyorum. hem güzellik hemde çalışkanlık bakımından. bı albenisi var bu kızların.
  • yüz ve göz güzellikleri olarak iran kızları önde, onun dışında türk kızlarından bir farkı yok bence.
  • genel itibariyle daha tutkulular daha heyecanlılar kısacası daha canlı gibiler
  • türk kızları arap kürt nijeryalı gabonlu trinidad tobagolu veya nereli olursa olsun başka bir kızı hiçbir olumlu konuda geçemez, ne güzellik ne zeka. türk kızı hayatın her sahasında 17 veya 36 sıfır geridedir.
  • yurdum abazanlarının hiç vakit kaybetmeden iran kızlarını gözlerine kestirdiğini gösteren bir başlık.
  • yıllar önce bir yazar muhteşem bir tespit yapmıştı.

"iran kızları görünüm olarak orta doğu, kafa olarak avrupalıdır. türk kızları ise görünüm olarak avrupalı, kafa olarak orta doğuludur."
  • iranli kizi tarcanlar oto ekspertize gostersen "bunda uc kat boya var arkadaslar bu boya makinesinde gozukmez sonra bize uckagitci diyolar o arkadaslara burdan sesleniyorum bazen fabrikadan boyali da cikar ama bunu size soylemezler" diye yorum yapar. turk kiz daha dogaldir. yine de acem kizlarini tek gecerim.
175 entry daha