şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
  • maalesef iran kızları. güzeller bence bayağı. tabi %70'i burun estetiği yaptırıyor orası ayrı.
  • iranlı kızların bı tık üstte olduğunu düşünüyorum. hem güzellik hemde çalışkanlık bakımından. bı albenisi var bu kızların.
  • yüz ve göz güzellikleri olarak iran kızları önde, onun dışında türk kızlarından bir farkı yok bence.
  • genel itibariyle daha tutkulular daha heyecanlılar kısacası daha canlı gibiler
  • yurdum abazanlarının hiç vakit kaybetmeden iran kızlarını gözlerine kestirdiğini gösteren bir başlık.
  • yıllar önce bir yazar muhteşem bir tespit yapmıştı.

"iran kızları görünüm olarak orta doğu, kafa olarak avrupalıdır. türk kızları ise görünüm olarak avrupalı, kafa olarak orta doğuludur."
  • iranli kizi tarcanlar oto ekspertize gostersen "bunda uc kat boya var arkadaslar bu boya makinesinde gozukmez sonra bize uckagitci diyolar o arkadaslara burdan sesleniyorum bazen fabrikadan boyali da cikar ama bunu size soylemezler" diye yorum yapar. turk kiz daha dogaldir. yine de acem kizlarini tek gecerim.
  • 3g kuralının geçerli olduğu versus.

arkadaşlar bu 3 g'si; iri, dolgun ve biçimli olan hangisiyse o kazanır.
  • kızlar kusura bakmayın ama bir iranlı kız tanıdım ki hepinizi kulu kölesi eder. sadece o kız bile iran kızlarını seçmem için yeterli bir sebep.
  • hariçten gazel okumak ne kadar kolay amına koyayım. gidin iran’a da ebenizin amını tersten göstersin iranlı kadınlar. dayasın sana kol gibi bir evlilik sözleşmesini, çocuk doğurmam, istediğim zaman ayrılırım, 2 kilo altın mehir isterim, yemek yapmam vs.vs.vs. kaçar gelir türk kadınına ilah diye taparsın sonra.
138 entry daha