şükela:  tümü | bugün
  • yıllardır değişmeyen gerçek sanki kız hoşlandığını söylese, vayyy orospuya bak zilli diyecek erkek ve kaçacak o yüzden ilişkiler rahat değil , sorunlu , hastalıklı ...

ataerkil toplumu eleştiren en feminist kızda bile bu var; siz hiç (bkz: abla seviyorsan git konuş bence)diyen kız gördünüz mü, öyle kızlar tanıdım ki aslında ben de senden hoşlanmıştım söylemedim diyen, niye diye sorunca utanma, sanki yadırgayacakmışım
    gibi.

bu düşüncenin değişmesi gerek yoksa bir çok kadın sevdiğini belli etmek için şekilden şekile girip kendini heba ediyor, biz erkekler de durur mu ,bırak ilk adımı, başkalarına koşuyoruz ve sonra bir keşke kalıyor.
  • artık kalmayan takıntıdır. tarihin çöplüğünde artık bu takıntı.
  • bi kadının attığı adımların geri cevirilme oranı erkeklerinkinden oldukça düşük olduğundan ilk adımı kadın atarsa dünyaya sığmayacak kadar fazla ureyecegizdir. takıntı değildir, tercihtir. aksini tercih eden bir çok kadın mevcuttur.
  • bir takıntı değil bir kalıptır.
  • o adımı atmazsanız, atanları seyredersiniz tatlım*

sonra da hatuna bak bir de yanındakine der durursunuz.(bkz: biraz özgüven) kadınlar ilk adımı değil kendine güvenen erkeklerin cazibesine kapılırlar*
  • aşırı ısrar eden erkeğin istediği kadını tavlayabileceğini öğrendiğimiz başlık. kadın ne ister, ne hisseder önemli değil erkek ciddiyse olurmuş. tecavüz falan edip zorla evleniyor herhalde. ama öyle ki kadın adım atınca siktir yiyormuş.

zaten hiçbir erkek reddedilmiyor, terkedilmiyor, arkadaşıyla ya da amcaoğluyla aldatılmıyor. ciddi ve ısrarcıysa kadının dibi düşüyormuş er ya da geç. vay be.

edit: geç gelen imla.
    edit2: sperme doğru koşan yumurta gördün mü diyerek farklı bir şey sunulmaya çalışılmış. insan evrimini öyle hiçe sayacaksak herkes sokakta tuttuğunu becersin bari. sosyal bir canlı için ne kadar abes bir benzetme. zaten kadının üremedeki, ikili ilişkilerdeki tek rolü erkeğin yavrusunu taşımak. çıkıp feminist geçinenleri var bunların bir de.
  • yurt dışında kızlar teklif etmiyor belki ama en azından çat diye yanınıza oturup selam verip hal hatır sorabiliyorlar.

arz talep meselesi bu. bak italyan erkekleri neden kendine güvenli, tip olasa bile adam kendine ve kariyerine güveniyor. azıcık yelkenleri suya indirmesek kadınlar da bu kadar kasmayacaklar illa ki. kabul edin bir nesil erkeğin ikili ilişkilerin düzelmesi adına kendini feda etmesi gerekiyor.
  • türk kızı takıntılı bir başka tespik.
    yok arkadaş ben çok gittim hoşlandığımı hatta aşık olduğumu söyledim. bi bok olmadı. bi reddedilen ya da sallanmayan siz değilsiniz.
    sen elmayı seviyorsun diye o da seni sevmek zorunda değil.
  • sen hic sperme dogru kosan yumurta gordun mu

sen hic kurda gel budumdan isir diyen kuzu gordun mu

seklinde kulturumuzde yer edinmistir. atasozu olmaya dogru ilerliyor.
  • söylesek kaçar, söylemesek kezban der. tamamen kapattım artık şu ilişki konularını. böyle olmayan bir kişi tanıdım onu da başka sebeplerden dolayı kaybettim. geri kalanı da başta yazdığım kafada olduğu için yalnız yaşamak daha güzel geliyor.

tanım: erkeklerin her şekilde takıntılı olduklarını gösteren başka bir takıntı.