• no offense bacilar, yillarin gozlemi.

turkiye'de bir konu var, cogunuz da bilirsiniz: "turist kizlarin guzelligi"
    bundan kasit yabanci/turk olmayan etc.. bak acikladim bir de, neden? cunku turk kizi yine tribe girer.. "ay turist diyo mal yerli turist de var ona bakaarrsaaann" diye.

simdi sayin turk kizlari, allahaskina bacaklarinizdaki tuy mu kil mi ne ise nasil aliyorsunuz?
    yani yolunmus tavuk gibi nokta nokta olmasini nasil basariyorsunuz? cidden merak ediyorum cunku yilardir yurtdisindayim, yabanci kizlarda bu "yolunmus tavuk sendromunu" hic gormedim..

gotte sivilce, bacaklar zimpara gibi, yuz goz rengarek bir garip fondoten surmus surememis. en sehirliniz bile kendine orijin olarak bir kezbani secmis, ona baktikca ben cok guzelim diyor

guzellik cirkinlik degil de bakim konusu asil bahsettigim.. yuzune gozune bakmiyor, makyajini silmeden uyuyor, krem almis ozenip dunya para duzenli kullanmiyor... bi garip erkek donu mu kadin donu mu belli degil donlar giyiyor, bacaklar oyle, genital bolge desen asker trasi gibi bi garip (bak en bomba hatunlar bile cogu zaman bilmiyor bunu), yuz goz zaten allaha emanet iki rimel kalem surunce guzel oldum saniyorlar.. en pahali parfumu surunce bir tribe giriyorlar.. spor yok, beslenmeye dikat yok.. yiyor ic yagini ertesi gun sevismeye gidiyor
    allahim bir koku.. sonra yabanci hatun gelince " oeee orospu bunlarrrr",ooeee ben gadinim ben gadinimmm" testisin olsa erkeksin kizim sen, oyle cok da bir fark yok..

burada mukemmel turk kadinlarini tenzih ederim ki zaten onlar okuyunca pis pis gulumsuyordur.
  • türk erkeklerindeki ter sorunu ile hiç hiç karşılaştırılmaması gerekir, aman.. teri ilaç falandır şimdi yiğitlerimizin..
  • sakallarıyla öpüştüğü kızların suratını zımparalayıp adeta deri değiştirmesine yol açan kaşlı, gözlü, döşü kıllılarımızı üzen sorundur.

(bkz: canım benim ya)

(bkz: yeter ki sen üzülme)
  • bakımlı olmak için önce layık olabilecek birini bulmayı bekleyen kızlardaki sorundur.
  • selulit ve catlak olarak peak yapan sorundur.

tatil yorelerinde bakin, catlaksiz selulitsiz sayisi bir elin sayisini gecmez..

sonra "oee rus gizlari orospuee"
  • bu sorun o kadar buyuktur ki tenindeki catlagin ucu beyne kadar gider bazen.

"sen benim baceklerimi elleeecen diye ben her hafta agda mi yapaceeemm" diyen kadinlarimiz aslinda hakli..

biz sempanze de sikeriz amk nolacak ki.. aci cekmesin kimse hem o agda oyle bir acidir ondan sonra bobrek tasi dusurme acisiyla dis agrisi gelir.
  • adı geçen sorun türk kızlarından çok türk erkeklerinin sorunudur. kılları yolmazsa kıl sorunu, yolarsa ten sorunu... devamını da bekliyoruz :)
  • bu daha çok iklimle alakalı bir sorun aslında. sonuç olarak o rus kızını al konya'ya koy, iki senede patates tarlasına dönmüyor mu o cilt? ayrıca düzenli yapılan masaj da cillteki o pıtrak görünümün ortadan kalkmasına yol açıyor. dur hele bir soluklan masaj dediğin beş senelik geçmişi olan bir şey şu memlekette fırsat siteleriyle birlikte öğrendik biz masaj yaptırmayı. bi beş sene bekle acelen ne?

bir de yani sen o gavuru tatilde görüyorsun. bak bakayım ev içinde nasıl, okulda nasıl.? sen avrupa görmüş adamsın yapma bunu!
  • epilasyon teknigi ile iklimi ayirt etme ihtiyacini bile hissetmemis erkeklerin dert etmedigi sorun.

ben don alacakken bile dikkat eden adamim, gider %100 pamuklu mu diye bakarim. hatta soyle bir de videom var; http://www.youtube.com/watch?v=2udx3mb9xdc (yalniz tukiyede pamuklu giyince zimpara bacaga takiliyor tavsiye etmem)
    peki neden sevisecegim hatun un da pamuk gibi olmasini istemeyim? sadece rus mu? italyan alman kizlar ne olacak peki? bu mermer gibi bacaklar, sivilce patlama sesi yerine caat! diye zevk sesi veren popolar ne olacak? bu da mi iklim amk!
    olay bakimda gizli.. kolaya kacip yok iklim yok onlar domuz yiyor, donuz kiskanmayan bi hayvandir vay ben kiskaniyurum stres yapiyorum o da gotume basima vuruyor... olmaz boyle.. yarin birgun avrupa birligine giricez, vallahi ulkede kadin intihari artacak diye korkuyorum.
hesabın var mı? giriş yap