şükela:  tümü | bugün
  • ust edit: kampanyanin ve direnisimizin marsi sudur https://youtu.be/_pcwbnqdmd0
    rip

inb4: turk anasi, turk bacisi, turk babasi, turk erkegi, abazalik, siklemek degil sikmek, ben zaten, nefes alsa, verseler, mesaj atsalar, taciz, tecavuz, bir kadin olarak destekliyorum rahat edelim bla bla bla..

onemli: baslik ozellikle "turk kizi" olarak acilmistir; cunku kezo olup bunun farkinda olmayan buyuk bir cogunluk var. bu da meric denen dallamalarin sucu. hala kendini bi sikim zanneden denyo kezolar icin de "siklememek" fiili uygun gorulmustur. daha kibarini henuz hak ettiniz mi sayin gerzolar?

giris: su an baslattigim ve bir ay surmesini ongordugum kampanya. gerekli gorulurse sure daha da uzatilabilir.
    eyy benim gariban hemcinsim. birlesin!
    yetmedi mi trip yemek? yetmedi mi asagilanmak? bu kezolara haddini bildirmenin vakti gelmedi mi? kendi eksiklerini turk erkegine suc atan bu ruh emicilere, bu ruh hastalarina haddini bildirmeyelim mi?
    ne mi yapacagiz? sadece bir ay boyunca hicbir turk kizina yuz vermeyecegiz. iste hepsi bu.
    ve sen! meric, berkecan ve taylan pezevengi! yoklugumuzdan istifade edip ortami bos buldum sanma. gozumuz sizin de uzerinizde olacak!
    sonuc ne mi olacak? bu denyolar "oh biraz rahatladik pesimizi birakacak" triplerine girecekler elbette. ama bu onlar icin sonun baslangici, son tripleri olacak. efendi olmayi, insan evladi olmayi ogrenecekler zaman gectikce. prenses sendromu da sonup gidecek, ellerinde patlayacak.
    haydi kardeslerim. dayanin! sadece bir ay. sadece bir ay manuel, elizabet, elanora, el paso.. sonrasi cennet. sonrasi huzur..
  • siklememek bir yana, türk erkeği memesini gördüğü kadına aşık olur*

edit : mememi gördüğünüzde aşık olacağınızı sanmıyorum.
  • sosyal network ayagi da onemli olan kampanya.
    intoş, twittoş ve faşbuk dahil her nevi sosyal mecralarda takip ettigimiz, hayrani oldugumuz civirlari da ignore ediyoruz. fotolari, yazilari layklamiyoruz. yeni kizlari takibe almiyor, tanisma mesajlari atmiyoruz. tinder hesaplarimizi donduruyor veya kimseyi layklamiyor, zinhar super layk vermiyoruz.
  • sonuncusu iyi koymuş demek ki. sen hep bahsettiğin tiplerle karşılaşmışsan bundan bize ne?
  • goruldugu gibi hemen sonuc vermeye baslayan kampanya. soket soket tripler, zeka dolu yorumlar da geldigine gore gerisini, sonucun nasil basarili olacagini siz dusunun.
  • 25 yıldır destek verdiğim kampanyaydı. 2016'da niyetimi bozarak sonlandırdım.
  • siklenmeyen erkek yazar beyanı.

(bkz: siklemiyoruz demedim sikemiyoruz dedim)
  • 50 yıldır siklenmediğim için gerek görmediğim kampanya...
  • mukemmel isleyen kampanya. gordunuz nasil deli oluyorlar hemen. zeka dolu laf sokmalar da basladi :))) katilin kardeslerim. zaman birlik olma zamanidir.
  • (bkz: olmaz)
    bu betalar, her kıza yavşayan eli sikinde olan takım olduğu sürece bizimkiler prenses sendromlarını sürdürürler.