şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • gün be gün göze çarpan gerçektir efendim...

  artık ortalama tipte ve klasta bir türk kızıyla bırakın ilişki kurmayı, sohbet etmek bile mümkün olmamakta...

  iyi bir işim, gelirim ve entelektüel birikimim var. lakin bu kızlarla bir türlü dikiş tutturamıyoruz.

  karşına oturttuğun kız ya sahtekar, ya cahil yada gösteriş budalası çıkıyor...

  nerede kaldı o türkan şoray filmlerindeki türk kadını modeli sorarım size...

  cinsel tabuları arşa ulaşmış, gözü gösteriş, para vb. maddiyattan başka bir şey görmeyen, bırakın şiiri dergi bile okumayan sadece iphone'a bakmaktan gözleri bir tuhaf bakan içe kapanık bir güruha dönüştüler...

  ben artık tercihimi yurtdışından yana kullanmaya karar verdim. sağlıcakla kalın...
 • kızların götlerini kaldıran sizlersiniz amk. size müstehak ulan allah'ın betaları.
 • kısa bir süre önce bir kadının tekmesini götüne yemiş bulunup sinirden midir yoksa, hala olayın şokunu atlatamamış olmaktan mıdır bilinemez, gelip sözlüğe genelleme sıçmak suretiyle türk kadınına aklı sıra bok atıp taraftar toplayacağını sanan havası sönmüş heteroist bir erilin mağduriyet kasma çalışmasıdır.

  türk kadınına saldıran bu kendini bilmez eril bünyelere karşı alttaki başlığı açmaz bir zorunluluk oldu:

  (bkz: türk erkeklerinin biraz şey olması)
 • seni zorlayan mı var türk kızıyla birlikte ol diye davar.
 • boktan tercihlerde bulunmuş yazar beyanı.
 • valla beni baymadılar hayat gayet güzel devam ediyor.
 • cinsiyetçi ağlak ergenlerin baydığından çok değildir.
 • meriçleri onurlu olmaya davet ediyorum. para karşılığı seks yap gerekirse 31 çek onurlu yaşa.
 • türk kızı başlıklarının artık iyiden iyiye bayması gibi algılayıp bir an için hak verdiğim durum. ama değilmiş. anlaşılan bu tarz başlıklardan kurtulmak için bir iki jenerasyon atlamamız gerekiyor.
 • efendim baymıyorlar fakat çok fazla yoruyorlar. dengesizlikleri çok fazla yoruyor. yani biz erkekler düz insanlarız diye mi bilmiyorum ama bazı kadınlar her hareketinizin altında bir şey arıyor ve ona göre davranışlarını şekillendiriyor. doğal davranamıyorlar şöyle ki;

  çok acil not almam gereken birisinden gecenin bir yarısı özür dileyerek mesaj attım. notu alıp teşekkür ettim. iki gün sonra kendimi başka bir şeyin içinde buldum. ben kesip atmaya çalıştıkça daha üstüne geldi en sonunda kalbini kırmak zorunda kaldım.

  bir diğeri gecenin bir yarısı alkolü alır arar. kibar bir şekilde sarhoş olduğu için ne dediğini bilmediğini söylersiniz. alkolün etkisiyle azar işitirsiniz ve sizinle uzun süre konuşmaz daha sonra bir şey olmamış gibi konuşmaya devam eder.

  dostane bir şekilde bugün çok şıksın dediğinizde hopp yine başka bir boyutta bulursunuz kendinizi çünkü sizin ona karşı bir şey hissettiğinizi düşünür. hal ve hareketlerinden o kadar belli ki.

  sizinle günlerce konuşur konuşur hatta gelir sizinle tanışır. günlerce beraber gezip konuşursunuz. (havadan sudan ve arkadaş biçiminde) sonra birden irtibat kesilir bir iş dolayısıyla bir şey içmeye davet edersiniz çok soğuk bir şekilde hayır der.

  uzun süre görüşmediğiniz birisi sizi görünce aaa çok hayırsızsın ne arıyor ne soruyorsun hiç görüşemiyoruz der. birkaç gün sonra bir yere davet edersiniz köpeğimin aşısını yaptırmam gerekiyor gelemem der. sonra sizi tekrar görür niye sonra aramadın, biraz üstüne düşseydin, biraz ısrar etseydin diye sizi tiye alır. bu ne abi şaka mı yapıyorsunuz siz? bir kere hayır demişsiniz sonra niye tekrar aramamızı bekliyorsunuz.

  yani bazı kadınların dengesizliği kadınlardan soğutuyor. yahu kelime seçerek konuşuyorum artık. çok fazla düşünerek cevap veriyorum bir yanlış anlaşılmaya sebep olmamak için.

  hanımefendiler sizi instagram mı bu hale getirdi bilmiyorum fakat sizinle normal bir şekilde konuşan adamı kesin bana yürüyor diye değerlendirmeyin. gerçekten çok aptal duruma düşünüyorsunuz. yoruyorsunuz insanları.

  beni suçlamayın ben fazla samimi olmadığım sürece siz diye hitap ederim. kesinlikle yılışık tavırlar sergilemiyorum. çizgim bellidir.

  edit: bir arkadaş zahmet edip kafa yormuş sebebinin benim "top" * olmama bağlamış (evet gaymişim ama benim haberim yok). her konuştuğum kadına yürümem gerekiyormuş kendisine göre.