şükela:  tümü | bugün
  • yazın gelmesi ile iyice kendini belli eden durum, tamam beceremiyorsun almayı bari şort mini etek giyme estetik zevkin dibine giriyorsun.

birçok kez şahit olduğum durum sanki gülün dikeni gibi siyah siyah görüntüsü ile beraber iyice insanı irrite ediyor hele bir de batıyorsa hayattan soğuyorsun. yüzde 80’i böyle maalesef.

bakıyorsun yabancı hatunlara pürüzsüz tertemiz, kılı geçtim tüy yok insan gerçekten kadından soğuyor, hala çamsakızı kullanan var, mach3 le bacak kılları alan kızlar gördü bu gözler, her şeyi geçtim makine ile alırken bile düzgün alamayan kadınlar lütfen düzgün epilasyon yapın midemiz bulanıyor, bunu yapmaya hakkınız yok.
  • bir sarı inçe tüy, aylarca alınmasa zor farkedersin, diğeri aylarca lazer epilasyona rağmen küt kalabilmiş koyu renkli kıl. alma metodları aynı. çok zor bir şey değil yani tüy almak. herkes aşağı yukarı aynı yapar.
  • erkeklerin bacak kıllarını hiç almamasından dolayı kadınların öğürerek kusması gerekir o zaman.
  • yabancı hatun dizisi çekilir yakında. kardeşim beğenmiyorsan cımbızla hatun'u ne diyelim senin keyfine göre mi yapacak kadınlar bu işi. her fırsatta türk kızını gömmeye yer arıyorsunuz beğenmiyorsan söyle kadına yada beğendiğin gibi alan kadınlarla ilişki kur bu kadar basit.

tanım: cahil genellemesi.
  • kız isterse dünya güzeli olsun, kol ya da bacakta o kılları gördüm mü dünyam başıma yıkılıyor resmen.
  • yabancı hatunların bacaklarının pürüzsüz olduğunu zanneden yazarlar görmemizi sağlamış başlıktır. hayatında hiç yabancı hatun bacağı elledin mi diye sorarlar adama.
  • memleketin anası ağlıyor siz hala türk kızı... türk kızı kadar başınıza taş düşsün.
  • sanki biz erkekler olarak epilasyondan çıkmıyoruz.

çoğu kadının kıllardan hoşlanmadığını unutmamak lazım.
  • hoaydaaa. bi' bu bana laf edilmemişti sanıyorum türk hatunları için.

kadın kuaförü ağda ana bilim dalında görev yapan bir yazar serzenişidir.
  • dert değildir, lazer epilasyon seansları olayı çözer.

bu arada derdinizi sikeyim.