• memleketin anası ağlıyor siz hala türk kızı... türk kızı kadar başınıza taş düşsün.
  • erkeklerin bacak kıllarını hiç almamasından dolayı kadınların öğürerek kusması gerekir o zaman.
  • kız isterse dünya güzeli olsun, kol ya da bacakta o kılları gördüm mü dünyam başıma yıkılıyor resmen.
  • sanki biz erkekler olarak epilasyondan çıkmıyoruz.

çoğu kadının kıllardan hoşlanmadığını unutmamak lazım.
  • size komple ağda yap bu gece dudağından öpeceğim dese dilini de ağda yaptıracak abazeusların sırf küfür yemek için açtıkları başlık...
    not:derdinizi çam sakızına bulayım sizin!!!
  • göbeğinin altındaki kıvrımı ter içinde ve leş kokan şişko erkeklerin değil bunun battığı bir ülkede yaşamak ne mutluluk verici dediğim olay.
  • maymun gibi türk erkeğinden az yine de oranları. kızlar kolaya kaçıp jilet kullanmaya devam ettiği sürece de siz şikayetler devam eder. benim bacaklarım erkek halimle daha pürüzsüz lan. asıl bu sıcak havalarda duştan, sudan uzak kalan, kokusunu adeta bir savunma ve saldırı aracı olarak kullanan davarlara gömün. türk kızının türlü gariplikleri, olumsuz yanları var da türk insanı genel olarak iyi değil ki be kardeşim.
  • siktirin lan biktik turk kizini gömmenizden. goruyoruz sizleride kollarinizin alti belinize kadar ter icinde tişört, gomlek beni artik cikar diye isyan ediyo. bu sicakta suratinizda bi karis sakal azicik yakindan baksak biti, sirkeyi goruruz. spor salonlarinda yaninizdan gecilmiyor ayak, ter kokusundan. siz turk kizlarinin tüyüne kurban olun. versek nefessiz goturursunuz. salon kadini cizgimden cikardiniz beni bee.
  • söyleseydin atalarına asurlular ile hiç kız alıp verme işine girmeseydi böyle sıkıntıların olmazdı moron.
    ortaasya dan gelen türkler kumral ve kılsız ama arap ve fars milleti ile cima eden atalar bu günleri görememiş.
    konuya hakim antropologlar daha iyi aydinlatacaktır.

edit: türkler kıllı bir irkmış , moğollar ve çinliler kılsız irkmış bilgi için (bkz: sd kart) hocama teşekkürler.
  • yabancı hatun dizisi çekilir yakında. kardeşim beğenmiyorsan cımbızla hatun'u ne diyelim senin keyfine göre mi yapacak kadınlar bu işi. her fırsatta türk kızını gömmeye yer arıyorsunuz beğenmiyorsan söyle kadına yada beğendiğin gibi alan kadınlarla ilişki kur bu kadar basit.

tanım: cahil genellemesi.
hesabın var mı? giriş yap