şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • belli bir yaştan sonra sadece yabancılarla sevgili olan biri olarak söylüyorum .. hayatinizi sikiyorlar beyler..
  • bi kere uzun boylu olacak adeta sloganidir turk kadininin. oysa ulkede kadinlarin boy ortalamasi 164 cm. gel de isin icinden cik.
  • en azından ne istediğini bilen karşıdakine de bunu hissettiren veya direkt söyleyen kızlardır. sizin gibi instagramda tayt giyen kızların götlerine bakıp ondan sonra fit olmayan sevgilisine “yaa ben seni seviyom başkasını gözüm görmez” diyen erkekler gibi iki yüzlü değildir.
    siz seçici olmadığınızı falan mı düşünüyorsunuz? biraz açık tenli bir kız yanınızdan geçip sizinle yanlışlıkla göz göze gelse titreyerek boşalırsınız be. ama sevgili edinmeye gelince isteseniz de seçici olamıyorsunuz çünkü yamuk suratlanıza ve biçimsiz vücudunuza bakan kız sayısı belli.
  • isteyen istediğini tercih eder, salın artık erkekleri de kadınları da
  • sevince o da olmuyor be sözlük.
    ne bu ya herkesi kriter delisi yaptınız çıktınız. ayıp ayıp.
  • çünkü,
    (bkz: seçici olmayan geçici olur)

not: 2018 türki cumhuriyetler kezban güzeliyim.
  • beraber bohemian rhapsody izledigim bir kiz arkadasin, "oha bu freddy'yi oynayan adam gercek hayatta o kizla sevgiliymis yaaa" demesi, ve benim " adam freddy mercury ve mr. robot, ne var bunda " demem ve kizin "ama chokk cirkunn ya, hemide kisaa, kiz ise guzelll" demesi ve turk kizlarindan bir kez daha tiksinmem.
  • doğru bir önerme. yabancı kadınlar özellikle rus hatunları bu konuda aşık olduğu zaman çok da seçici davranmıyor
  • secicilikten kasit "cuzdan" seciciligiyse ulkede bircok kadin icin maalesef gecerli olan bir onerme. hepsi degil bak; bircok.