• yukarida birisi demis ki :

"türk kızlarının tek eksikliği, bu güzelliği; güleryüz, tebessüm ve gülücükle süsleyememesi."

bunun cevabini kendimde farkettigim sey uzerinden verecegim. genelleme falan yapmiyorum ozetle. 24 yilimi bu ulkede gecirdim. hic oyle pesinden kosulan, ugruna fedakarlik yapilan biri olmadim burada ben. hatta bildigin sevilmedim bile. sonrasinda baska bir ulkeye okumaya gittim ve durumlar tamamen tersine dondu. anlayamadım, hatta bizim milletimizin erkeklerine salladim bu konuda. ama konu onlar degilmis. farkettim ki ben bu ulkede hep tedirginim, hep diken ustunde. oylesine metroda goz goze geldigim bir adama gulumseyemiyorum, yeni tanistigim bir adama sıcak davranip arkadasca bile yaklasamiyorum cogu zaman. neden? cunku bize bu yuklenmis. gulme, yaklasma, arkadas olma. neden? agirligin olsun. seviyorsan pesinden gitme. neden? ucuzlasirsin o kosmali pesinden. oyle giyinme, oyle gulme, o ruju surme. gece disari cikma. sacini o tarafa atma biraz sey duruyorsun. bu ulkede gulucuge odaklan diye yillardir donen geyik var yahu. konustun, arkadaslik yaptin diye seni kafaya takan manyaklara, oldurulen kadinlara hic girmiyorum zaten.

turk kadininin kendi olabilme ozgurlugu calinmis, belki de hic verilmedi bilemiyorum. ama kendi olamayan bir kadinin asla icten gulemeyecegini biliyorum.

edit: yine muthis bir genelleme ile ruh kotulugunden dem vurulup, hayatlarini bir seye adamamis, bos omurler olarak bahsedilmis kadinlardan. elbette boyle kadinlar vardir lakin, yakin cevremde kendini dansa, kuantum fizigine, psikanalize adamis kadinlarin hepsinin ici paramparca edildi ve tam olarak o yakinip nefret ettiginiz kadinlara kaybettiler. biz nasil yanlis insanlar sectigimizi kabul ediyorsak siz de edin lutfen, genelleme yapip herkese saldirmadan once.
  • yarım saat sokakta yürüsem 50 tane güzel kız görüyorum ama abartmıyorum 1 tane yakışıklı erkek görmüyorum. gerçekten misilleme olsun diye söylemiyorum bunu, kabul edin artık. entry girmeden bir aynaya bakın.

haa bana sorarsanız; çirkin ya da güzel olmak insanın değerini düşürmez ya da yükseltmez ama kompleksli olmak büyük bir psikolojik sorundur. erken yaşta tedavi olursanız daha mutlu bir hayat yaşarsınız bence.
  • babalarından gelen genetik bir özelliktir.
  • 1.65 boyundaki 90 kiloluk kel göbekli dayılar başlamış yine türk kızına sallamaya.
    çirkinlik çoğu toplumda stabildir. burada sallayanlara bakmayın. polonyaya gittiğimde ne kadar güzeller demiştim. polonyalı erkekler de orda okumaya gelen ispanyol kızlarına bitiyorlardı. yani bunlar göreceleri şeyler.
  • birileri yine reddedilmiş anlaşılan. hadi hadi başka yerde ağlayın.
  • çok haklı tespit. erkeklere tavsiyem:

birbirinizi yiyin, ete para vermeyin.
    birbirinizi sikin, göte para vermeyin.

lütfen.
  • bir erkek olarak katılmadığım önerme.

işlek bir otobüs durağına gidin mesela. ya da metroya binin, en az 3-4 kız “vay amq ne hatunlar var” kıvamındadır. ama bir türk kızının durakta, metroda dibi düşeceği 3-4 erkek gördüğünü sanmıyorum.

yurtdışında 1 ülke gördüğüm için fazla yorum yapamayacağım. ama çok uluslu otellerde de bizim kızlar kafaya oynuyorlardı.

diğer uluslara nazaran birincisi türk kızlarının tenleri çok pürüzsüz. ikincisi zayıf kızlarımızın bacakları çok güzel. üçüncüsü de mozaiğimiz çok zengin. koca koca gözlü arapları, sarı saçlı muhaciri, kara gözlü kürdü derken bir sürü etnik kökenden gen aktarımı var. yani her çeşit var :)

ben seviyorum bizim hatunlarımızı. iyi ki varlar. (yeşillendirmeyin sevgilim var)
  • "çıkar telefonunu" diyen dayılar gibi olmak istemem ama şurada hatunların güzelliğine/çirkinliğine laf atan ekşici arkadaşlar şuraya kendi fotolarını koysalar da bu sonsuz özgüvenlerinin nereden geldiğini anlasak.
  • dedi; kel göbekli ve fazlaca kıllı 1.70'lik türk erkeği. biz de onun tespitini kaale aldık.

olmayan durum.
  • ağzı kokan türk erkeğinden daha çirkin değillerdir. türk kızı en azından kendine bakıyor (lazer epilasyon, estetik, makyaj, cilt bakımı vs). varoş türk erkeği ise şu yüzyılda hala bakımsızlığına kılıf arıyor. adamların tek lüks bakım malzemesi; head&shoulders. siz önce ense kökünüzle birleşmiş sırt kıllarınıza deva bulun, bi diş doktoruna görünün, leş yüzünüze beyaz sabundan başka bir şey sürün. ondan sonra gelip türk kızını yorumlayın kodumun orkları
hesabın var mı? giriş yap