şükela:  tümü | bugün
 • türk kızının partneri tahrik edicilikten uzak türk erkeği olduğunda gerçekleşen durum. boyu maksimum 1.78 olan (bu da iyimser bir bakış açısı, normalde 1.65-1.70 arası bunlar), sırtında bile kıl olan, ya beyaz don giyen ya da üç kuruşu anca bir araya getirip "the don" marka boxer almış, yamuk yumuk türk erkeği için fazla bile giymiş olurlar.

  yabancı erkeklerleyken, tahrik oldukları için o şahane yakışıklılardan, ne gerekiyorsa onu giyiyorlar.

  türk kızı, türk erkeğinin ya hiç suratına bile bakmıyor ya da türk erkeğiyle beraber oluyorsa da ona parazit muamelesi yapıyor. ama yabancı erkeklere karşı gayet tatlılar.

  türk kızı aslında çakalın önde gideni, herkese hak ettiği muameleyi yapıyor ve bu durum çirkin ve mal türk erkeğini kudurtuyor. tüm bu agresiflikleri bu yüzden.

  gülüp geçmek lazım hehe.
 • türk kızlarının yüzde 95'inin çirkin ve fakir olmasından kaynaklanan dram.

  (bkz: çok çirkin ve aptalsın keşke ölsen)
 • an itibariyle havaların soğuk olmasından mütevellit aralarına dahil olduğum güzide gruptur (bkz: çektim eşortmanı). şerefsiz yönetci yakarsa kaloriferleri cici geceliklerime kavuşacagız. (bkz: üşüyoruz reis)
 • beyaz don sevdalısı türk erkeklerine çok bile diyeceğim tercih.
 • erkeklerin ipek pijama takımıyla yatıp sabahları ropdöşambrla dolaştığı bir ülkede cidden garip oluyor bu durum, ben de çok şikayetçiyim.

  siz ne diyosunuz ya? gece yatağa donla giren adam gelip burada pijama giyen kızı eleştiriyor. sen dua et de paçalı donla uyumuyor o kız. adam gibi sevimli sevimli giymiş pijamasını. hayır bir de komik yani. sen boxerınla kol bir yanda bacak bir yanda öküz gibi yatarken kadın, saçı maşalı, yüzü boyalı saten gecelikle mi yatacak?

  az izleyin şu dizileri.
 • sevişme ihtimali yokken neden saten gecelik giymesi gerektiğini merak eden kızın yaptığı eylemdir. ayrıca gecelik diyince neden aklınıza seksi şeyler geliyorki?
  https://www.hamile.co/…f9f183c6a80c3db2e41acfe6.jpg

  şu linkteki de gecelik ve bunun yerine tahminim pijama giyilmesi tercih sebebidir.

  edit: site ismine takılıp da hamile geceliğimi az yaratıcılık diyen arkadaşlar önce bi linkteki modelin hamile olmadığına ayrıca bundan çok daha rezalet modellerin anne geceliği vs adı altında satıldığına dikkat ederse süper olurdu
 • şort-tulum giyilse mesela, ne tepene kadar geçecek geceliğin eteğiyle uğraşmasan, ne de adı pijama giymiş olmasa.

  bu arada gece gecelik giyilir, sabah da onun üzerine sabahlık. bilmeyenler de "reca" edelim de bu yöndeki genel kültürlerine biraz katkıda bulunsunlar. robdöşambr denince insanın aklına bolca hulusi kentmen gelmesi de ayrı muamma.
 • bence on numara seksi hareket. hele bir de pijama %100 pamukluysa... ciddiyim lan.
 • kadin taklidi yap(amay)an erkek troll saptamasi. butun ulke kadinlari hakkinda comparative study hazirlamis sanki, ba ba ba.

  bu satirlari crotchless pantie ve nipple tassle kombinasyonlu kostumumun icinde yaziyorum. yersen.
 • sadece türk kızlarının değil bütün dünyadaki kızların yaptığı birşeydir. hatta pj derler, partileri de olur