şükela:  tümü | bugün
  • "bu kızın boku kesin pembedir" diye düşündüren ultra bakımlı sudeler de dahil olmak üzere yurdum hatunlarının neredeyse hepsinde olan, yakınlaşmanın belirli bir aşamasına kadar farkedilmese de bir aşamadan sonra; ter kokusu, necaset kokusu ve daha ne olduğunu kestiremediğim birçok iğrenç kokuya maruz kalınarak farkedilen durumdur.

insan her defasında aptal yerine koyulduğunu, kandırıldığını hissediyor azizim! uzaktan bakınca pas pas parlayan, üzerine boşalttığı 2 litre parfümle testesteronlarımıza halay çektiren afeti devran, yakınlaşma biraz ilerleyince (afedersiniz, bir cima durumunda) teke kokusuna rahmet okutturacak bir kokarcaya dönüşüyor.

yahu kardeşim, artık taharet mi almıyorlar yoksa özel günlerden sonra yeterince temizlenmiyorlar da ondan mı böyle oluyor bilmiyorum ama insan makyaja, kılık kıyafet seçmeye ayırdığı zamanın hiç olmazsa yarısını kaba temizliğe ayırmaz mı?
    iyi ki şehvet dediğimiz meret, iğrenme olayını biraz hafifletiyor. yoksa çekilecek gibi değil.

edit: bu bir genelleme değil. dikkat ederseniz başlıkta ve entryde; "genellikle", "neredeyse tamamı" gibi ifadeler bulunmakta.

edit-2: mensup olduğum toplumdaki bağyanların, hijyen konusundaki durumuna dair bir çıkarsamada bulunabilmem için yetmiş iki buçuk milletten hatunla halvet olmam gerekmiyor.
  • henüz test etme imkânı bulamadığım iddia.

(bkz: let the linç begin)

çok yanlış bir hamle yaptın kardeşim, geçmiş olsun...
  • insan bu kadınlar da. midesi ağrır, ishal olur sıçar. içer içer kusar. hasta olur burnu akar. koşar, terler. kişisel bakım ve hijyen ayrı konu da, beğenmiyorsanız sevişmeye zorlamıyor kimse kimseyi.

ha, kişisel bakım konusunda da toplum olarak çok mu iyiyiz de birbirimize bok atıyoruz?
  • türk erkeklerinin yanında temizlik abidesi sayılırlar.

edit: daha bugün spor salonunun soyunma odasında nefes almadan giyinmeye çalıştım. ayak kokusu, ter, kıl, tüy, yün ne ararsan var maşallah. ha türk kızları süper mi? değil. çıktığım kızlardan temiz olanı da vardı pek dikkat etmeyeni de. fakat erkeklerle mukayese edilemez.
  • turk kizlari; kendi icin degil,erkek arkadasi icin degil ,okulu-isi icin degil sokakta ilk kez gorup hic tanimadigi kezban icin giyinir- suslenir- bakim yapar.dolayisiyla korelasyon katsayisi yuksek bir canli turudur.biri saldimi hemen hepsi onu takip eder.
  • istemeden yüzlerine baktığımda hissettiğim genel yanılgı.

yanılgı diyorum, gerçekte öyle değiller, tahmin edebiliyorum. en kötü halleri bile, biz erkeklerden 10 kat titiz ve temizdir. sevgililerimde yaşadığım tecrübelere göre, her birinde ayrı bir titizlik seviyesi vardı, ve gittikçe düşüyordu bu titizlik...

ama aga be ben bu halimle tırnak bakımımı, temizliğime özen gösterirken bari bir türk kızı olarak tırnaklarına oje sürmüyorsun, hadi siktir ettim ojeyi ama içinde ki pisliği temizlemeye azıcık özen göster be canım ciğerim.
  • hint hatunları tanımamış kişi sıçmığı.
    bizim hatunlar genelde batılılara göre çok daha temizdir. gidin iğrenç amerikalılarla/duş jeli bile kullanmayan (d)ingilizlerle takılabilirsiniz.
  • (bkz: pis değil mis dedim)

ülkenin yarısının geri vitesi hazır.