290 entry daha
  • çok ilginç arada bir böyle tam kaslı erkeklerden hoşlanacak ya da hayalini kuracak gibi oluyorum sonra hoop kariyerde almış yürümüş adamlara geri dönüyorum.
  • (bkz: cüzdan kası)
  • tum dunyada trend (bkz: dad bud) olmusken ve hatta o goze sokulan kaslar tam anlamiyla bir amaca yonelik calismaymis gibi gorunurken gururla soyluyorum bunlardan biri de benim. duzenli sporumu yapiyorum, bakabildigim olcude kendime bakiyorum ama bildigin hafif gobekli iri adamlari cekici buluyorum.
  • kasım kasım kasılan erkeklerin en büyük derdi.

popülaritesi en fazla 10 bilemedin hadi 15 yıl olsun; türk erkeğinin bunca yıl verdiği histerik emeklere burun kıvıran kızlarımız daha alışamadı bu görsel ziyafete abisi/ablası.

siz bir 10 yıl sonra görün bakalım bizim kızları

(bkz: git ara bul getir, kaslarından tut getir)
  • türk kasından hoşlanmıyorlarsa demek.
  • yalandır aslında. beğendikleri tüm erkekler fittir ve düzenli spor yapan insanlardır dolayısıyla kaslılardır.

türk kadınının kaslı erkek sevmiyorum derken kastettiği insanlar yüzde 10 yağ oranının altında fakat 90 kilonun üstünde olan bodybuilder modellerdir.
  • bi kas yap tum kizlar sana verecek yalanina inanan birinin feryadi
  • türk kızlarının da artık neyden hoşlanıp neyden hoşlanmayacaklarını bilmemesi ve karar verememesi sonucudur.

ya bu olay bizde mi sadece böyle yoksa her yerde aynı mı merak ediyor insan. yeri geldiğinde nutuk atan kişiler ya iç güzellik önemli napayım kası derken bi bakmışsınız spor salonlarına bu tip erkekler için gidenler bile var. yani net değiller her an her şey olabilir.
  • kezbanoviçler, ne beklenirdi ki.
  • kendilerinin göbekli olmasındandır
427 entry daha
hesabın var mı? giriş yap